Zpět na » Synot liga » Slavia začala s tréninkem

Synot liga - Slavia začala s tréninkem

Slavia začala s tréninkem © -

0

Líbilo se

03.01. - Dnes se hráči Slavie sešli k úvodnímu tréninku v roce 2008. Nechyběly ani posily Toleski, Jarolím a Kubásek. Naopak Jan Blažek, k jehož hostování chybí doladit jen detaily, se omluvil kvůli silné viróze.

„S Markem Jarolímem máme za sebou dlouhá jednání, majitel Plzně k jeho příchodu do Slavie přistoupil velice vstřícně, zbývají nám doladit jenom formality. To platí také o Josefu Kubáskovi,“ vysvětlil pro klubový web Petr Doležal, slávistický ředitel. „Usilujeme ještě o příchod Jaroslava Černého z Českých Budějovic, nemůžeme se ale shodnout na přestupní částce. Přesto věřím, že bychom se mohli domluvit," prozradil njebližší cíle slávistický šéf.

Zatím odešli Stanislav Vlček do Anderlechtu Brusel, a trio mladíků Gecov(přestup), Dočkal a Vácha(hostování s opcí) do Liberce. Některé odchody jsou ještě možné. O Marka Suchého se zajíma mnoho týmů, v poslední době nejvíce Everton, který se chystá nabídnout Slavii 110 milionů korun. Méně využívaní hráči by mohli odejít na hostování, zejména Tomáš Necid. „Zvažujeme možnost, že Tomáš půjde na hostování do jednoho prvoligového týmu,“ uvedl k tomuto útočníkovi Doležal. Spekuluje se hlavně o zájmu Bohemians 1905. Není vyloučeno ani hostování v Mostě v rámci přestupu Goce Toleskiho.

Na dnešním herním tréninku přece jenom několik slávistických hráčů chybělo. Martin Vaniak se stejně jako Jan Blažek omluvil kvůli viróze. Chyběl i již zmiňovaný Tomáš Necid, který je po operaci krčních mandlí. Milana Ivanu trápí stehenní sval ještě ze zápasu se Sevillou a do přípravy se zatím nezapojí, Tijani Belaid se s Tuniskem připravuje na mistroství Afriky a v případě jeho setrvání u červenobílých by mohl chybět až do 10. února. A v neposlední řadě se na trénink nedostavil Brazilec Gaucho, který se bez omluvy nevrátil z Jižní Ameriky a možná si tak své angažmá v Praze zpečetil. Zraněná dvojice Švento, Janda ke konci týdne odjede na měsíční rehabilitační program kvůli jejich zraněným kolenům, na začátek jara se s nimi nepočítá. Michal Švec trénuje po zranění kotníku s kondičním trenérem.

Naopak do přípravy se zapojili již uzdravení Zdeněk Šenkeřík a Martin Latka, postupně přidávat by si měli František Dřížďal, David Kalivoda a Vladimír Šmicer. Na tréninku byli i dva hráči béčka Petr Kobler a Jan Kovařík.

Za zmínku také stojí angažování dalších posil. Nejedná se však o hráče, nýbrž o lékaře. Jiří Fousek, který již působí u reprezentace, a jeho kolegové Václav Vaněček, Petr Krejčí ml. a fyzioterapeut David Vrbický by měli zlepšit zdravotní péči o slávisty.

Některé fotbalisty čekají ještě zítra zátěžové testy. O víkendu se Slavia představí na prestižním turnaji Fortuna víkend šampionů a v pondělí odjíždí na kondiční soustředění do Špindlerova Mlýna.

Kam dál?

Michal Kepl / Fotbalportal.cz, Slavia.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Toni - 04.01. Odpovědět

SKS 4ever!!! Fuck OF Rudý!!! Smajlík 15

Plos - 03.01. Odpovědět

ten jednu blazku bude dobrej jen si myslim ze je hodne nachylnej ke zranenim ale kaja ho da do poradku Smajlík 16

Plos - 03.01. Odpovědět

oprava Jenda Blazku

DEJV - 03.01. Odpovědět

SKS Smajlík 17

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články