Zpět na » Synot liga » Marek Jarolím přestupuje do Slavie

Synot liga - Marek Jarolím přestupuje do Slavie

Marek Jarolím přestupuje do Slavie © -

0

Líbilo se

02.01. - Posilování pražské Slavie nekončí! Do vedoucího týmu ligy se stěhuje plzeňský Marek Jarolím. A aby toho nebylo málo tak Slavii se upsal i gólman Sokolova Josef Kubásek.

Marek Jarolím se tak v jednom týmu setká se svým strýcem Karlem, který ve Slavii trénuje necelé tři roky. Podrobnosti jeho přestupu by měly být zveřejněny v nejbližších dnech.


"Snažili jsme se Marka udržet, avšak jeho přáním bylo odejít za strejdou do Slavie a tak jsme mu nemohli bránit", uvedl pro plzeňský web předseda dozorčí rady Miroslav Kříž.


Třiadvacetiletý záložník je odchovancem Sparty, tam se však v mladém věku neprosadil, a tak putoval na hostování do Mladé Boleslavi. Poté se vrátil, ale za Spartu však neodehrál ani minutu. V zimě 2006 pak putoval do Plzně. Celkem má na svém kontě 68 ligových startů a osm gólů.


O příchodu Kubáska se hovořilo již v létě, ale dvaadvacetiletý gólman do klubu přichází až nyní. Ve Slavii bude hostovat do konce sezóny, pražský celek pak má opci na jeho případný přestup.


Slavia je v zimním přestupovém období nebývale aktivní, její kádr už posílili Toleski a Hainault z Mostu. Trojice Kubásek, Jarolím a Blažek přišla do klubu během dneška. Zatím odešel jen Vlček.


Naopak Plzeň po Fillovi opouští již druhá opora a to by mohlo mít pro zápodočeský klub nepříjemné následky, zvláště v tom případě, když v Anglii je ještě zájem o Michala Daňka, tedy o dalšího důležitého muže sestavy Viktorie Plzeň.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
MatyCZ (webmaster) - 03.01. Odpovědět

Plzeň má zaděláno na jednu z nejlepších sezon a místo toho už během podzimního přestupového okna nechají odejít nejdůležitější hráče! Smajlík 15 Bohužel, peníze hýbou fotbalem.. Smajlík 13

MatyCZ
Mike - 03.01. Odpovědět

MatyCZ: Bohužel máš pravdu. Smajlík 11 Smajlík 13 Smajlík 12

Mike
maser dc - 02.01. Odpovědět

uz se tesim na spartanskou zalohu ve slavii pudil berger volesak jarolim a za dva roky na slavisty ve sparte gecov , dockal .... atd. sparta mistr !!!!!

sally - 02.01. Odpovědět

Jen pojď ke strejdovi Karlovi.

Mike - 02.01. Odpovědět

No, na to, že Slavia je první a takhle nakupuje, uhráli by to i s kádrem co měli na podzim, ale třeba u toho Jarolíma jsem zvědavej, ale Plzni bude dost chbět...

Mike

tam jde o to, ze ted ke konci meli hodne hracu zranenych.....

Fabregas??!!
KaPi - 02.01. Odpovědět

No jo, plzeňáci zase rozprodají všechny nejlepší hráče! Bravo ty jo, fakt bravo! Takže na jaře nakonec Plzeň bude bojovat spíš o nižší průměr tabulky! Smajlík 14 Smajlík 14 Smajlík 19

KaPi

a taky jak sem slysel,maji naky fin.problemy...

Sigmaster
HeFy - 02.01. Odpovědět

néééé ... proč Plzen rpzprodává takový duležitý hráče

HeFy

lebo plzen pujde o patro niz...

Sigmaster
Reklama
Reklama
Nejnovější články