Zpět na » Synot liga » Blažek se asi upíše Slavii

Synot liga - Blažek se asi upíše Slavii

Blažek se asi upíše Slavii © -

0

Líbilo se

02.01. - Slavia možná získá do svých řad zajímavou posilu. Blízko k přesunu do vedoucího celku ligy má totiž liberecký Jan Blažek.

O zájmu Slavie o devatenáctiletého útočníka se hovořilo už od konce podzimní části, jeho transfer se však definitivně uzavře až po Novém roce. Blažek ještě musí splnit zdravotní testy, které jsou na programu dnes. A v případě že budou úspěšné, je pro něj připraveno půlroční hostování s následnou opcí. Blažek má v Liberci smlouvu do léta a není vyloučeno, že jako součást transferu je její prodloužení o další rok.


"Kdybych si myslel, že se nedokážu prosadit do základní jedenáctky, tak by asi byla škoda do Slavie jít. Konkurence je potřeba, nyní mám dva měsíce na to, abych se dostal do formy a nabral kondici. Pak uvidíme, zda na to budu mít nebo ne,"
uvedl pro slavistickenoviny.cz.


Odchovanec libereckého fotbalu má za Slovan odehráno 36 ligových zápasů, při kterých se gólově prosadil 10x. Je také členem reprezentační „21“.


Opačným směrem naopak putují Marcel Gecov, který jde do Liberce na přestup, dále pak Lukáš Vácha a pravděpodobně i Bořek Dočkal, kteří budou v klubu pod Ještědem hostovat do léta. Slavii už v zimním přestupovém období posílili Toleski, Hainault a právě Blažek. Odešel naopak jen Vlček. Na hostování by ještě měli odejít Necid a Gaúcho.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz, slavistickenoviny.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Maso - 02.01. Odpovědět

Ja jsem na nej zvedav. Osobne se domnivam, ze s Toleskim by mohli byt obrym utokem. A taky si myslim, a doufam v to zaroven, ze pod Jarolimem se uklidni. No bude muset, pokud is budechtit skrtnout. bych rek, ze Jarolim si dovoli poslat do becka i Nedveda, kdyby ho v tymu mel a nechaval se podle jeh predstav.

dexter07 - 02.01. Odpovědět

to goodbay:ty chytraku Pudil se choval nesportovne jezdil na VEcirky Kasina a kdyz prisel tak je z neho hned jeden z nejlepsich v cesky lize a jeho reprezentacni pozvanky sou tim jenom dukazem

goodbay - 02.01. Odpovědět

Ted se situace otočí a místo Sparty bude kurvit talenty slávíjé Smajlík 2 Smajlík 16

goodbay
fans Slavia - 02.01. Odpovědět

Rozdíl mezi "Sprtou" a Slávkou je ten, že PAN TRENER Jarolím žádné pofidérní chování nedovolí, kdežto ve Spartě je to ještě omlouváno! Realita je taková, že hřácči dneska upřednostňují Slávku a ne "Sprt"..SKS

maser dc - 02.01. Odpovědět

tak gratuluji simak 2 se hlasi v edenu no tostesi pomohly sama rychla jizda sama defka chlast a hlavne hraci automaty gratuluji tostesi pomohly. sparta forever maser dc.

koscheen - 02.01. Odpovědět

rika se pomohli, a ano pomohli sme si;)

:) - 02.01. Odpovědět

Jupiii Smajlík 17 Smajlík 5

Reklama
Reklama
Nejnovější články