Zpět na » Synot liga » Fotbalovou Sigmu opouští řada jejích hráčů

Synot liga - Fotbalovou Sigmu opouští řada jejích hráčů

Fotbalovou Sigmu opouští řada jejích hráčů © -

0

Líbilo se

30.12. - Fotbalová Sigma Olomouc se na jarní část ligy bude připravovat bez řady svých hráčů. Někteří již odešli na hostování do jiného klubu: Gába, Formánek, Rojka a Vepřek. Jiní teprve čekají, jak se kluby dohodnou na případném přestupu. Mezi takové hráče patří: Knakal, Melinho, Pulkert, Randa, Šedivý a Vojáček.

Sigmě se vracejí po zranění někteří hráči, kteří se budou rozehrávat ve druholigových klubech. Kanonýr Rojka, který měl problémy s koleními vazy, bude hledat střeleckou formu v Sokolově. René Formánek se bude rozehrávat po dlouhodobém zranění kolena ve druholigovém Třinci. Jiří Gába a Michal Vepřek vypomůžou v boji o první ligu Jihlavě.
Petr Šedivý který hostoval právě v Jihlavě by měl zamířit na Slovensko.

Obránce Knakal, který posílil Sigmu začátkem podzimu z řeckého Škoda Xanthi, by měl zakotvit v některém klubu z Hlavního města.
„Manažer mu rozjednává angažmá v Praze,“ uvedl Kubíček.

Na odchodu jsou i Martin Pulkert a Jan Vojáček. Oba by měli zamířit do zahraničí. O Pulkerta je zájem v Nizozemí. Vojáček by měl zamířit do Německa. „Dostal od nás svolení k odchodu, klub a podmínky si může dojednat sám,“ uvedl ředitel Sigmy Kubíček.

V případě dobré nabídky má svolení k odchodu tvůrce hry Melinho a kapitán Sigmy Tomáš Randa. „V jejich případě zatím nic konkrétního říct nemůžu,“ řekl Kubíček. „Ale u Melinha není vyloučeno, že se hned čtvrtého přesune jinam,“ dodal Kubíček.

Kam dál?

Petr Pánek / sigmafotbal.cz, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
ANti ACS - 03.01. Odpovědět

Co blbnou na hané?Asi moc hanácké vodky Smajlík 13

Crick4 - 01.01. Odpovědět

sou blby..pak si zas budou stezovat az se jim zrani pulka tymu ze nemaj hrace......ttoto je teda strategie vsechny dat pryc..:D Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články