Zpět na » Synot liga » Fenin do Frankfurtu

Synot liga - Fenin do Frankfurtu

Fenin do Frankfurtu © Martin Kovařík - Martin Fenin při tréninku

0

Líbilo se

27.12. - Martin Fenin po dlouhé přestupové nejistotě opravdu opouští Teplice, již zítra se stane hráčem bundesligového celku Eintracht Frankfurt, jemuž se tedy vyplatilo od léta setrvat ve frontě na Martinovy služby.

Opora české reprezentace na MS dvacítek v Kanadě by měla podepsat smlouvu do června 2011, Teplice vyinkasují přibližně 120milionů korun a procenta z případného dalšího přestupu.

Pro Fenina tak nyní nastává nová kapitola boje o EURO 2008, ale dá se říct, že pokud se na pevno prosadí v bundeslize, tak jistě nebude ve výběru Karla Brücknera chybět.

Boj o mladého útočníka se strhl již v létě po šampionátu v Kanadě, ale k žádné konkrétní dohodě nedošlo. Po tom, co zářil i v Gambrinus lize, však zájem klubů neopadl, dokonce zde byla i možnost, aby odešel do Juventusu, tu však on sám odmítl a rozhodl se pro celek z Německa.

Pro Frankfurt je to nejdražší přestup v historii, od Fenina si hodně slibují také fanoušci, jenž patří k nejlepším v celé bundeslize a nynejší přestupové dění hojně komentovali na fóru na oficiálních stránkách klubu.

Teplice nyní čeká hledání náhrady pro útok, jelikož nyní disponují pouze několika útočníky, v A-týmu jsou Smíšek, Kroupa, Rilke a pro útok nově objevený Mareš, na šanci čeká také Veverka, jenž dosud hrál především za B-tým, což pro celek ze špice tabulky, který chce útočit na poháry, je opravdu úzký útočný kádr. Dá se tedy očekávat, že se Teplice pokusí získat některého špičkového útočníka.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
ff - 30.12. Odpovědět

ffffffff Smajlík 2 Smajlík 1

123 - 29.12. Odpovědět

Udělal dobře!Tam se otrká,ukáže se ještě více,jeho cena půjde nahoru a půjde do většího klubu!

Lhotka - 27.12. Odpovědět

Teplice udělali moc dobře, že ho prodali. Osobně ve Feninovi neshledávám nějaký extra talent světového fotbalu. Na EURU si stejně zahraje jen pár minut, jeho cena by při delším váhání klesala.

Lhotka
FilCZek - 27.12. Odpovědět

Jo myslim ze udelal dobre ze dal prednost Frankfurtu pred Juventusem.... kdyz se ve frankfurtu prosadí, nejaký kvalitní evropský klub urcite nebude dlouho otálet.................. Smajlík 7

KaPi - 27.12. Odpovědět

Super, snad i to pomůže k tomu, aby Bundesliga byla drobet více prezentovaná v ČR než doposud, protože ta jasná nadvláda Premier League mi trošku už otravuje! V žádných novinách, zprávách atd. nedají pořádné info, ale Premier League je prezentovaná až maximálně bych řekl - na druhou stranu je pravdou, že je to super kvalitní soutěž Smajlík 11

KaPi

žvatláš dobrý nesmysly Smajlík 7

The Toffees
CR7 - 27.12. Odpovědět

teĎ je otázka jestli by se na Euro vůbec dostal že??? je dobře že ho prodali už teď:-)

Arjen - 27.12. Odpovědět

špica, určitě si přilepšil, jak po finanční tak po fotbalové strnce....hodně štěstí martine

goodbay - 27.12. Odpovědět

Škoda pro Teplice, kdyby počkali ještě půl roku tak by jistě jeho cena po Euru neklesla, ba naopak by nejspíš ještě vzrostla Smajlík 4 Smajlík 7

Sevilla F.C. - 27.12. Odpovědět

Přesně tak,vypadá to,že ví co chce a taky ví na co v současnosti má a na co ne Smajlík 7

udelal dobre, kluk usata

mira kubin
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články