Zpět na » Synot liga » Rozhodne se dnes o Feninovi?

Synot liga - Rozhodne se dnes o Feninovi?

Rozhodne se dnes o Feninovi? © Martin Kovařík - Martin Fenin při tréninku

0

Líbilo se

27.12. - Možná definitivního rozuzlení se dnes můžeme dočkat v případě mladého snipera z Teplic Martina Fenina, toho čekají zdravotní testy ve Frankfurtu.

Celek z Německa se o útočníka zajímal už v letním přestupním termínu, ale nakonec k přestupu nedošlo. Nyní to vypadá mnohem nadějněji, Fenin prohlásil, že na přestup do Juventusu se necítí, a tím upřednostnil Frankfurt.

Podle ředitele komunikace severočeského klubu Petra Heidenreicha přestup ještě není uzavřen, ale právě v těchto dnech by měla nejdůležitější jednání proběhnout.

Potencionálně největší přestup v dějinách Frankfurtu zajímá pochopitelně i fanoušky tamního klubu, ti zasypali e-mailovou schránku Martin Fenina množstvím vzkazů, velký zájem o jeho osobu se rozpoutal také na diskuzním fóru na oficiálních stránkách Eintrachtu Frankfurt.

"Necítím, že bych byl nějaký super hráč. Prostě se mi povedl půlrok. Nebýt Kanady, všechno by bylo jinak. Chci pouze využít toho, že jsem teď v kurzu a že jsou nabídky. Kdy jindy by měl člověk přemýšlet o přestupu, než když vás klub takhle moc chce," komentoval sám Fenin na svých stránkách zájem Frankfurtu.

Přijde tedy Gambrinus liga o jednu z velkých hvězd? Po Stanislavu Vlčkovi se již dnes můžeme dočkat ztráty dalšího špičkového útočníka.

Kam dál?

Martin Kovařík / martinfenin.cz, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Derrick - 27.12. Odpovědět

z toho článku teda vyplývá, že byl Standa Vlčků špičkovej útočník? No tak to jsem se pobavil! Nehci rejpat, ale udělá v Belgii ostudu, protože než se rozehraje, bude pálit děsně šancí a diváci ho nepodrží a budou na něj pískat a pak si dřepne na lavičku, chce se někdo vsadit?

twe - 27.12. Odpovědět

Pod do Sparty a za rok budes v prdeli

dexter - 27.12. Odpovědět

přesně Sparta pálí talenty ,ale i velmi dobré hráče.

jit do sparty je nejvetsi blbost co znam, tam uz zkurvili tolik talentu!!!!!! Myslim ze dela dobre, prumernej nemeckej klub ho moc chce a to je dobre, to mu dava velkou sanci. Jakmile se prosadi i v Bundeslize bude to vypovidat o tom ze v nem spi zabijak. Prejme mu jen stesti a dobrou musku

mira kubin
kios893 - 27.12. Odpovědět

všechny kluby kazej hráče. ale u sparty je to nejvíc na vočích protože je strašně sledovaná. ale většina současnejch reprezentantů se dostala do zahraničí přes Spartu!

kios893

to kios893: vetsina prumernejch tymu si svych hracu ceni a vazi. s tou repre to neni pravda. je to akorat Rosicky, ten zbytek kerej spartou prosel a jsou v repre nebyli odchovanci, ale koupeny hraci, ostatne jak to sparta dela, skoupi vsechny dobry hrace z ligy a ty pak vysedavaj.

mira kubin
- 27.12. Odpovědět

pod do Spartyyy a za rok pudess doo PL Smajlík 7

peky - 27.12. Odpovědět

a takhle to bude chodit porad ... zazari odejde..

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články