Zpět na » Synot liga » Kladno bude muset opět přebudovat tým

Synot liga - Kladno bude muset opět přebudovat tým

Kladno bude muset opět přebudovat tým © -

0

Líbilo se

25.12. - Ještě ani nezačalo přípravné období a fotbalové Kladno už počítá mnohé odchody. Jeho kádr už opustilo pět fotbalistů a další se vrátili do svých mateřských klubů.

Radek Šelicha, Josef Hoffmann, Pavel Veleba, a Jiří Kaciáň mají od klubu svolení hledat si nové angažmá. Pokud si ho nenajdou, budou se připravovat s divizní rezervou. Do prvního týmu s nimi již trenér Jaroslav Šilhavý nepočítá. Jen Chrisovi Williamsovi končí smlouva a klub opustí tak jako tak. Tento kanadský obránce přišel do klubu před rokem, ale zahrál si jenom ve dvou ligových utkáních.


Kladno také opustili hráči, kteří zde byli na hostování. Zoltán Miski, Jiří Jeslínek, Avdija Vršajevič a Ondřej Kúdela se vracejí do Sparty. Do Slavie míří Marcel Gecov a Bořek Dočkal. Z ideální sestavy týmu tak zmizí čtyři hráči. Pokud by se však do kádrů pražských S nevešli, není vyloučeno, že by se na Kladno vrátili.


Finanční situace ve středočeském klubu není zrovna ideální, a tak je hostování vhodnou příležitostí, jak levně ale krátkodobě posílit kádr. Ze současného kádru budou ještě na Kladně hostovat do konce sezóny Ondřej Szabó a Lukáš Zoubele, kteří patří Teplicím.


Příprava začíná kladenským fotbalistům 3. ledna a tým bude chtít určitě v boji o záchranu posílit. Aktuálně dvanáctému týmu ligové tabulky však chybí peníze, a tak je pravděpodobné, že díry v sestavě bude lepit opět formou hostování.


Kladno zahajuje přípravu 3. ledna a zúčastní se Tipsport ligy. Připravovat se bude výhradně v domácích podmínkách. Do ligy pak vstoupí v neděli 17. února od 10:15 v důležitém utkání v boji o záchranu na Žižkově.


Ideální podzimní sestava:
Roman Pavlík - Pavel Bartoš, Lukáš Killar, Patrik Gross, Ondřej Kúdela (návrat do Sparty) - Bořek Dočkal (návrat do Slavie), Lukáš Zoubele (v klubu hostuje do konce sezóny z Teplic), Marcel Gecov (návrat do Slavie), Ondřej Szabo(v klubu hostuje do konce sezóny z Teplic), Tomáš Cigánek - Jiří Jeslínek (návrat do Sparty)

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
mirak - 27.12. Odpovědět

prad je to jenom kulaty a fotbalovej svet se cim dal vic vyrovnava, takze i nase liga je daleko vyrovnanejsi nez driv. Nevidim duvod, proc by za par let(mozna i driv) nemohl Zlin ci jiny ´´mensi´´ klub vyhrat celou ligu. Navic Zlin hraje posledni dobou pohledny fotbal, velkou zasluhu na tom ma bojovnost a chut vyhravat

amos - 25.12. Odpovědět

Kladno bylo postaveno na 4 hráčích sralty a 2 hráčích slavie (základem byl Jeslínek s Dočkalem) když k tomu připočtu odchod 5 hráčů (číslo není konečné) tak Kladnu chybí 12 hráčů, je bez peněz, kádru a težké vyhlídky na nějaké posily! Bez spolupráce S! se nemá nárok udržet ! A druhej odepsanej je Most (bohužel) paradox je ten, že na úkor našeho posílení. Doufám v to, že Slavie pošle do Mostu Gauchá nebo Necida. To by mohl pro Most být záchytný bod. Nechápu na 7. místě Zlín. =(

jan 78 - 25.12. Odpovědět

Vše co jsi napsal jsou fakta se kterýma souhlasím, ale to že nechápeš Zlín na 7.místě , tak s tím nesouhlasím.Zlí má mužstvo, které je pohromadě asi 3 roky , výplaty určitě nejsou velké, ale chodí na účty fotbalistů včas a v neposlední řadě má hodně dobrého trenéra za kterého hráči bojují.V mužstvu nejsou žádné přestárlé a předražené hvězdy.Základem je výborný brankář, obrana taky ok, záloze hraje mladý slovák L. Opiela, který patří do Slávie a v útoku je Žůrek, který je taky výborný fotbalista, hlavě na venkovní utkání.To je jen pár důvodů, proč je Zlín sedmý

Mike - 03.01. Odpovědět

Ale to, že bylo postaveno na pár hráčích nic neznamená, např. Šelicha dlouho nehrál, Kaciáň, ani nemluvím, to je to samý. Navíc takový hráči, jako např. Dočkal a Jeslínek si tu zahrají i na jaře, protože jejich kluby s nimi nepočítají, Kladno bude hrát minimálně stejný fotbal jako na podzim, akorát do Kladna určitě nepřijde Gecov.

Mike
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články