Zpět na » Synot liga » Martin Fenin má nakročeno do Frankfurtu

Synot liga - Martin Fenin má nakročeno do Frankfurtu

Martin Fenin má nakročeno do Frankfurtu © Martin Kovařík - Martin Fenin a Petr Benát

0

Líbilo se

22.12. - Stále nekončící přestupní tahanice o Martina Fenina pokračují i těsně před Vánoci, nejaktuálněji se nyní jeví zájem bundesligového Frankfurtu. Pro ten by to byl největší přestup v historii.

Bundesligový celek, který se pohybuje kolem poloviny tabulky, měl o Fenina zájem již v létě, ale jednání nedopadla zdárně. Nyní to vypadá mnohem nadějněji, 27.prosince odletí útočník na zdravotní testy a pak už by jeho přestupu nemělo nic bránit, jak však sám řekl, ještě rozhodně není nic uzavřené a může se stát, že se přestup přeci jen neuskuteční.

Na stránkách FK Teplice to potvrdil i Petr Heidenreich, ředitel komunikace: "Přestup ale ještě není uzavřený. Obě strany si vyměnily své představy o přestupové částce a v příštím týdnu se k jednacímu stolu vrátíme. Domluvili jsme se na termínu, do kdy je šance transfer uzavřít. O vánočních svátcích přestup určitě vyřešený nebude."

Martin Fenin pobýval v minulých dnech na dovolené v Egyptě se svými spoluhráči Petrem Benátem a Pavlem Verbířem, všichni zúčastnění si pobyt moc pochvalovali.

Kam dál?

Martin Kovařík / fkteplice.cz, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
verunka - 05.01. Odpovědět

ahojky marto staviš se unas bidlim litomneřiceh ladova 4 Smajlík 18 Smajlík 2

Darča - 29.12. Odpovědět

.?:. .?:. .?:. .?:. .?:. mylííísek moe jeden Martas jo martas ((: Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 kdotoje kdotoje kdo tu ligu kurvy jsou to slavistycky kurvy ´!!! jo dotoho Boleslav ale muj milasek navzdy zuzstane martas fenin !viod martas Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 8 Smajlík 1

Darča - 29.12. Odpovědět

Mela sem ho rada fandila sme teplicim jenom kuli nem u avon si v poho vodejde ale i sdem si snim tykala jako potkali sme s e hral v boleslavi a ja na nej cus martas a von ahoj jak de zivot my byly uplne v poho lidi a ted este si posilsame sms a mam ho rada ted fandim pouze Boleslavi ..... .?:. .?:. .?:. .?:. je top moe milásek Smajlík 5

Martin Krutil - 27.12. Odpovědět

Zadna cena nestoupne třeba ani neodehraje ani jeden zapas nebo se zrani

Krutil - 27.12. Odpovědět

to je pravda ale pak byho treba nikdo nechtěl

Mart Krutil - 27.12. Odpovědět

Měl jít do Juventusu ne do frankfurtu dam v juventusu by se něco naučil a hral by třeba ligu mistru s frankfurtem bude jenom bojovat o zachranu

tom - 23.12. Odpovědět

po ms mel formu ale jehoi forma ke konci klesla mel by ete zstat v lize a ne prestupovat

Arjen - 23.12. Odpovědět

Mel by jit do Franktfurtu bo by uz treba jarni cast nemusela byt tak oslniva a neni dobre vsechno prodluzovat...jeho cena po Euru muze stoupnout ale take nemusi

Bery - 23.12. Odpovědět

Myslim, že Frankfurt je pro něj momentálně asi nej volba. I když nevim, třeba by jeho cena a hlavně výkonost stouply po EURU.

Bery
Lukyn - 22.12. Odpovědět

Tak pro Martina by bylo nejlepší ještě vydržet do konce sezóny v Teplicích. A jeho cena po EURU stoupne! Teplice nemusí za každou cenu prodávat hned, mají peníze za Džeka, takže věřím, že se Martin s Toleskim poperou na jaře o nejlepšího střelce. Ale Frankfurt by taky nebyl k zahození - průměrný tým, kde by hrál, stejně jao Šimůnek ve Wolfsburgu!

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články