Zpět na » Synot liga » Zápisníček Josefa Kubáska, 11. kolo

Synot liga - Zápisníček Josefa Kubáska, 11. kolo

0

18.10. - V jedenáctém kole remizoval Sokolov doma s Jihlavou 0:0 a tento zápas vám přinášíme pohledem brankáře Sokolova Josefa Kubáska.

Dobrý den, 11.kolo II ligy jsme u nás hostili Jihlavu.Jako již tradične výkop začínal v sobotu v 10.15. První půle nic moc zajímavého nepřinesla. Jen za zmínku stála hlavička našeho útočníka Petra Ĺ orfy, kterého ovšem vychytal hostující brankář. Do kabin jsme odcházeli za stavu 0:0.

Po změně stran to byl boj o střed hřiště, ale moc šancí si nevypracovalo ani jedno mužstvo.Byl to takový ten fotbal po vápna.V 80 minutě po naší standardní situaci jsme vstřelili gól, ale ten nebyl uznán pro faul našeho hráče na jejich gólmana. Konečný stav byl tedy 0:0.

Pro nás je to škoda, protože si sami komplikujeme situaci, ale v dnešním zapase jsme si moc šanci nevypracovali. Ve 12.kole se zrodilo několik zajímavých výsledků, například Slovácko-Ăšsti 1:2