Zpět na » Synot liga » Hodnocení podzimu: Jablonec

Synot liga - Hodnocení podzimu: Jablonec

Hodnocení podzimu: Jablonec © -

0

Líbilo se

13.12. - Od Jablonce se před začátkem podzimu čekalo umístění v první polovině tabulky, avšak již krátce po začátku soutěže přišlo vystřízlivění. Špatná koncovka a tristní bilance na domácím hřišti srazila tým do boje o záchranu.

Nepomohla ani změna trenéra, kdy Luboše Kozla nahradil František Komňacký, ale ani nový impuls nepřinesl o mnoho lepší výsledky, proto "Peltovi" hoši přezimují na čtrnáctém místě. V zimní přestávce se dá očekávat velký třesk v kádru, odejít má až sedm hráčů, tři již jsou známi, do svých klubů se z hostování vrací Rilke (Teplice), Vácha (Slavia) a Štěpán (Olomouc).

Hvězda týmu:
Michal Špit: Dlouholetá opora se na výsluní drží i nadále, dokáže tým podržet, obránci se na něj mohou spolehnout.

Opory týmu:

Miroslav Baranek: Zabydlel se na pravém kraji zálohy, v minulých sezónách to zkoušel i na pravém obránci, ale ukázalo se, že jeho místo je pořád v ofenzivě. Rozhodl veledůležité utkání s FK Teplice, pravý kapitán týmu. Kaňkou je pouze velké množství žlutých karet.
Milan Fukal: Obranný dirigent, který vytvořil výbornou stoperskou dvojici s Jiřím Homolou, spolu s brankářem Špitem tvoří defenzivní osu týmu, která stojí za pouhými sedmnácti inkasovanými brankami v šestnácti utkáních.

Ideální sestava týmu:
Michal Špit - Petr Zábojník, Jiří Homola, Milan Fukal, Josef Hamouz - Miroslav Baranek, Pavel Eliáš, Filip Klapka, Adam Hloušek - Luděk Zelenka, Jan Svátek

Nejlepší letní posila:

Josef Hamouz: Jablonec sice v létě hodně posiloval, avšak nejlepší posilou byl Josef Hamouz, nenápadný obránce se zabydlel v defenzivní čtyřce a pravidelně nastupoval na jejím levém kraji.

Co se povedlo?
Defenziva: V obraně patří Jablonec do lepší poloviny soutěže, lepších bylo jen pět celků, co se týče obdržených branek. Právě obrana přinášela body při tradičně špatné koncovce, která hráče na podzim provázela.

Co se nepovedlo?

Domácí zápasy: Až poslední utkání s Teplicemi trochu spravilo dojem, ale i přesto získali severočeši doma jen devět bodů, horší byl v tomto ohledu jen Most.
"Kanonýr" Zelenka: Luděk Zelenka přicházel s vizitkou kanonýra, jenž Jablonci jistě pomůže, ale v domácí soutěži se ani jednou netrefil, kvůli zranění navíc musel vynechat poslední utkání.

Program zimní přípravy:
05.1. Dukla Praha (10.15) Tipsport cup, hřiště Vyšehrad
12.1. V.Plzeň - (10.15) Tipsport cup, hřiště Vyšehrad
16.1. FC Hradec Králové - (11.00) UMT Mšeno (Nymburk)
19.1 Sn. Liberec - (10.15) Tipsport cup, hřiště Vyšehrad
23.1. SK Hlavice - UMT Mšeno čas bude upřesněn
26.1. FK Ústí n. L - UMT Mšeno - v případě účasti v semifinále Tipsport ligy - 11.00 B tým
27.1. Tipsport liga - případné finále
10.2. Dynamo Drážďany - (14.00, Pirna) tráva

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jablonec - letos hyper mega makro zklamání podzimní části GL. Jablonec má útočit na lepší střed tabulky a ne bojovat o záchranu. Něco jako Norimberk v Bundeslize.Kádr má velice kvalitní, ale možná ne ještě úplně sehraný. Plný zkušených mazáků české ligy (Baranek, Zelenka, Špit) a mladých talentů (Hloušek, Vácha, Eliáš). Jak by to mělo na jaře vypadat ukázaliv poseldním podzimním zápase proti Teplicícm.

jelen.10
tom - 21.12. Odpovědět

Při pohledu na tabulku je mi fakt do breku.Ale nejsem skeptik a věřím v prvotřídní jaro a celkové umístění do max.8.fleku + finále poháru čmfs. Smajlík 4

CARLOS - 15.12. Odpovědět

JABLONEC GO! GO! Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 wwwzzzzzzzz Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17

Kepy - 14.12. Odpovědět

jeden rok v 2.lize by neuškodil.

wector - 13.12. Odpovědět

Ti mě zklamali nejvíce, tipoval sem je na horní polovinu, v ideálním případě na 4. flek, kádr maj dost kvalitní, ale flákaj to.

wector
Reklama
Reklama
Nejnovější články