Zpět na » Synot liga » To nej z 16. kola Gambrinus ligy

Synot liga - To nej z 16. kola Gambrinus ligy

To nej z 16. kola Gambrinus ligy © -

0

Líbilo se

11.12. - Máme za sebou podzimní část Gambrinus ligy. Kdo se vlezl do našeho výběru Ideální jedenáctky 16. kola? Dozvíte se nejen tuto informaci uvnitř článku!

Sestava kola: Sňozík (Bohemians) - Kazár (Olomouc), Kadlec (Sparta), Suchý (Slavia), Tchuř (Baník) - Šmicer (Slavia), Kalouda (Brno), Baranek (Jablonec), Matušovič (Sparta) - Besta (Brno), Došek (Sparta)

Tým kola: 1. FC Brno
Jihomoravané potvrdili i proti Žižkovu skvělou formu a je jen pro ně škoda, že podzimní sezona končí. Brňané totiž na konci podzimu hráli pohledný fotbal a sbírali hodně bodů. Proti Viktorii opět předvedli výtečný výkon a vstřelili tři branky. Utkání od začátku kontrolovali a relativně v klidu došli pro tři body.

Hráč kola: Luboš Kalouda (1. FC Brno)
Za zlepšenou hrou Brňanů stojí také výkony mladého záložníka Luboše Kaloudy, který se proti žižkovu opět předvedl ve skvělém světle a svou hrou neustále zlobil pražskou defenzivu. Svůj velmi dobrý výkon korunoval brankou ze 73. minuty. Obešel si obránce a chytrou střelou překonal Bartalského. Gól to byl pěkný.

Zajímavost kola: Polovina zápasů 1:0
Z osmi ligových střetnutí šestnáctého kola Gambrinus ligy skončily čtyři zápasy nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. Vyhráli takhle domácí Bohemians, České Budějovice a Jablonec. Slavia tímto výsledkem vyhrála na Kladně. Potvrzuje se, že v tomto zimním období je každá branka velmi důležitá. Padá jich totiž méně.

Plus kola: Návštěva na Bohemians
Nejvíce lidí přišlo v šestnáctém kole do vršovického ďolíčku. Zavítalo zde 6 047 diváků. Nutno podotknout, že celkové návštěvě dopomohli i hostující fanoušci. Na dalších stadionech se jednotlivé návštěvy nevyhouply ani nad čtyři tisíce lidí. Na klokany je číslo velmi sympatické i z toho důvodu, že tým je po podzimu na předposledním místě!

Choreo kola: V podání fanoušků Baníku
Ostravští příznivci se opět prezentovali povedeným a vtipným choreem. V Mostě si tentokrát podali šéfa mosteckého klubu Kabíčka, který celý podzim válčil za potrestání fanoušků Baníku za údajný rasismus na ostravských Bazalech v úvodu soutěže. Fanoušci ostravského klubu tak na to reagovali jak jinak než choreeem, které vyjadřuje, co si o tom myslí.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
pavel - 14.12. Odpovědět

for Baník: Timhle příspěvkem si ukázal svojí inteligence a hlavně inteligenci fanoušků tvýho klubu.

centos - 16.12. Odpovědět

Paušalizuješ? V tom případě bych mohl říct, že fans Mostu jsou lehce manipulovatelní lidi, bo si nechají svůj vlastní názor ovlivňovat lhářem, ale neudělám to..

centos
fcb - 13.12. Odpovědět

souhlasím

Ultras - 12.12. Odpovědět

Pavel by mnel dostat pre drzku a pak by neco kecal na Ultras Smajlík 7

pavel - 12.12. Odpovědět

ještě k tý návštěvnosti- Most je celkově pátej v návštěvnosti a čtvrtej ve využití kapacity stadionu. To je na poslední tým plný cizinců a podle vás simulantů docela slušný ne?

centos - 12.12. Odpovědět

Na tu vaši výsledkovou mizérii docela jo :)

centos
anti spartan - 12.12. Odpovědět

žádnej baník žádná sparta Smajlík 5 Smajlík 12 Smajlík 2

hellgool - 12.12. Odpovědět

slavi je nejlepší Smajlík 9

fcb - 12.12. Odpovědět

K...a vy jste chytří jak, nevím kdo má největší návštěvnost v lize, ne ty vaše ubohé návštěvy 3000 fanoušku a celý zápas řvát jeden pokřik a jednou za sezónů choreo

pavel - 12.12. Odpovědět

vyhledem ke kapacitě stadionu (7500)je 3000 dobrý. Naavíc byla zima. Za ideálního počasí chodí kolem 6000. A narozdíl od vás máme relativně stabilůní návštěvnost. Zato vy Otravaci chodíte jenom kdzž se daří nebo na Spartu. Nebo jezdíte za týmem po republice ale cestou rozmlacujete vlaky. A neřveme celej zápas jeden pokřik, si asi špatně slyšel. Zalez si do dolu Otravaku.

centos - 12.12. Odpovědět

1) Baník má letos nejvyšší návštěvnost 2) Teď byla zima, jakou výmluvu použiješ příště? 3) Nechodíme jen když se daří, chodíme, když za to stojí fotbal. Což se o žádném z ostatních týmů říct nedá, viz Slavia. Je první, hraje dobře a má naprosto mizerné návštěvy. 4) Vlaky rozbíjí vandráci.. 5) Jediní, kdo je vedle Baníkovců udělat nějakou atmosféru, jsou Bohemáci 6) To s tím dolem mělo být vtipné?

centos
Banik - 14.12. Odpovědět

vys co ti reknu ti fandis pitomum a mos dobre o tom vys nikoho ani neumi porazit tak si schovej dul a jdi se vybrecet za tvou vyjebanou maminkou Smajlík 9

centos - 12.12. Odpovědět

..jsou schopni udělat..

centos
PAVEL - 14.12. Odpovědět

Timhle příspěvkem si ukázal svojí inteligence a hlavně inteligenci fanoušků tvýho klubu.

pavel - 11.12. Odpovědět

Ultras Ostravaků a Sparťanů sou nejubožejší fanoušci v republice, neumí nic jinýho než bučet rasistický skřeky na hráče z Afriky a Francie a házet na cizim stadionu dýmovnice. Zlatý Slávisti. I když ani Slávii moc nemusim, tak jí jako fanda Mostu přeju titul z kvarteta TP, Spa, Otrava a Slavia titul nejvíc. Jinak to co předváděli ostravští hráči v neděli, to je do nebe volající a škodí to českýmu fotbalu. ANi se nedivim, že Svěrkoše za hranicema nikde nechtěli. Smrt OTRAVě a Spartě

Hon - 12.12. Odpovědět

Ano správně Smajlík 1

centos - 12.12. Odpovědět

Ty seš trouba a navíc bez vlastního názoru. Tvoje domnělé bučení se neodehrálo, jen papouškuješ to, co řekl váš šefík. Tím jsem si jist, z Mostu u nás nikdo nebyl. Mimochodem, za to, co předváděli vaši hráči u nás a hlavně za tu Kabíčkovu špínu vám přeju sestup a zatím to vypadá, že mi uděláte radost Smajlík 4

centos

http://fotbalzive.ct24.cz/video.asp ?video_id=1650&page=1&streamType=W Tak sleduj a řekni, jak se to mezi Mostem a Baníkem vyřešilo..nic se ani prokristapána neřešilo=nic se nedělo.

hellboss
pavel - 12.12. Odpovědět

To s tou zimou neni žádná výmluva, to je fakt. Příště si žádný výmluvy vymejšlet nemusim, protože je nebudu potřebovat. Na jaře na nás bude chodit 5-6 tisíc lidí (kapacita 7 a půl tisíce)

pavel - 12.12. Odpovědět

Jo, takže Kabíček si všechno s tim bučenim vymyslel, byl asi na jinym zápase, ty si byl na zápase, kde 14 tisíc fanoušků slušně povzbuzovalo svuj tým a na hostující hráče tmavý pleti křičelo nadšený "hurá". Bohemáci aspoň fandí slušně. Vy dělate atmosféru tim, že urážíte protihráče. A na Slavii chodí málo lidí proto, že Strahov je z ruky, navíc je to pro ně vyhnanství. To s tim dolem byl pokus o vtip, pokud si to nepochopil nebo tě to osobně urazilo, tak se omlouvám. Smajlík 7

centos - 12.12. Odpovědět

Jenom by mě zajímalo, proč slepě věříš člověku, který jako JEDINÝ tvrdí něco o rasismu. Navíc sliboval předložení důkazu, který neexistuje a proto nikdy předložen nebyl. Byl jsem tam a s čístým svědomím můžu říct opak. Stejně jako to vyvrátilo vedení Baníku, přítomní novináři i Česká Televize, nemluvě o těch 13000 lidech. A v nemilosti byl tehdy celý váš mančaft, bo takové prasácké zákroky a povalování se tady dlouho nebylo. Bohemáci fandí slušně? Asi nepočítáš "posero posranej" či jak je ta jejich dětská říkanka na adresu brankáře. My urážíme protihráče? A jak prosimtě? Region razovity pro fandění Baníkovců docela sedí, ale urážení protihráčů je nesmysl, pokud vynechám Řepku a Matušoviče. ad Strahov - je možné, že je to z ruky, ale pokud to vyprodají na Ligu Mistrů, tak nevím, proč by nemohly chodit slušné návštěvy i na ligu. A hned za nima jsou Teplice, taky pěkný příklad mizerné atmosféry bez ohledu na umístění v tabulce. S těma dolama a horníkama to sice není moc vtipné, ale od Mostečáka..? Smajlík 4

centos
Banikovec - 13.12. Odpovědět

Jo 5-6 tisíc?? Vy jste rádi když vám tam příje víc jak 2tis. diváků... To skoro trhá divácké rekordy.... No vlastně sorry, na vašem prvním zápase v lize bylo po 1. a naposled vyprodáno... Smajlík 2

Banikovec - 13.12. Odpovědět

Srávně. Na zápase Baník-Most jsem byl. A nějaký trouba chce říct že se bučelo na černochy?? Nak to je pěkní mačo!! Bo se nadávalo na celej Most za ty jeho podělané simulace.... Smajlík 15 To co tam předváděli nebyl fotbal a mostečtí si fotbalisty nechali asi doma bo nastoupila banda bab... Dyť ti hráči padali na zem jak hrušky!! asi tou tlakovou vlnou... Smajlík 3 , kterou se kolem nich prohnali hráči Baníku....

pavel - 13.12. Odpovědět

Sorry, ale ty seš pi.a, nejdřív si ověř data na všech sportovních serverech v sekci statistiky a pak něco mektej.

Správně.

sd. Kančík BLACK
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články