Zpět na » Synot liga » Zápisníček Ladislava Volešáka, 16.kolo

Synot liga - Zápisníček Ladislava Volešáka, 16.kolo

Zápisníček Ladislava Volešáka, 16.kolo © -

0

Líbilo se

10.12. - Slavia zakončila výtečný podzim vítězstvím na Kladně a díky tomu přezimuje na první místě tabulky s pětibodovým náskokem. Poslední utkání a celý podzim pro náš server zhodnotil ve svém zápisníčku Ladislav Volešák.

Zápas na Kladně jsme chtěli zvládnout kvůli tomu, že jsme měli hodně remízových výsledků a už se k nám přibližovali naši konkurenti o titul. A proto jsme strašně rádi, že jsme na Kladně vyhráli, i když to byl kvůli terénu těžký zápas. Přes naši převahu je škoda, že jsme vyhráli jen 1:0. Ale tyto výhry o gól jsou nejcennější a budou rozhodovat o titulu.

A teď k podzimu. Všichni víme, že byl strašně strašně moc úspěšný. Ale musíme si přiznat, že jsme měli neskutečné štěstí, že jsme přešli přes Žilinu až v loterii na penalty, kdy opravdu rozhoduje strašně moc štěstí a my jsme ho měli. A potom jsme si začali věřit a když jsme dostali Ajax, tak jsme věděli, že je to strašně silný soupeř s bohatou historií. My jsme se toho nezalekli. Tam když jsme hráli, tak jsme měli opět obrovské štěstí a skvěle zachytal náš čaroděj. Musím přiznat, že v domácí odvetě to byl můj největší fotbalový zážitek. Plný stadion a rozhodnutí pět minut před koncem, když víte, že už jasně postupujete, tak jsme si to užívali. A i večer jsme si to užívali (smích).

Ligu jsme také rozjeli skvěle, vyhráli jsme prvních pět zápasů, ale potom nás potkávala zranění klíčových hráčů a to se projevilo na naší hře, že jsme jednou prohráli a pětkrát remizovali. Ale i tak musím říct, že 35 bodů je dost a máme pětibodový náskok. A máme dobrou výchozí pozici na jaro k dlouho očekávanému titulu.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
zdeněk liška - 26.12. Odpovědět

nejlepší hráč a je to muj příbuznej

Špino sralťanská!!! - 13.12. Odpovědět

Tvoje máma je jude s tvojim fotrem ty ubožáku smradlavej sralťanskej,nezáviď!!!Špíno!

Fuujjj JUDE !!!!! - 12.12. Odpovědět

JUDE HRAC !!! Do koncentraku s nim !!!!!!!!!!!

jasnačka - 11.12. Odpovědět

Janýýýýý máme to snad už ,,v kapsee,, ten titul,myslím že 100% budeeeeee!!!SKS navždy a provždy!!!

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články