Zpět na » Synot liga » Královec si nezapíská šest zápasů

Synot liga - Královec si nezapíská šest zápasů

Královec si nezapíská šest zápasů © -

0

Líbilo se

04.12. - Sudí Pavel Královec pyká za chyby v utkání 15. kola mezi Slavií Praha a Mladou Boleslaví. Komise mu vytkla tři hlavní chyby a Královec si tak zapíská nejdříve 22. března.

Přehmaty sudích jsou v poslední době velmi časté. Začalo to zpackaným rozhodováním hlavních sudích v utkání Teplic se Spartou, pokračovalo utkáním Baníku s Boleslaví a Liberce s Mostem a prozatím skončilo duelem Slavia Praha - Mladá Boleslav.

Právě poslední zminňované utkání řídil Královec. V zápase chybně udělil žlutou kartu Hrdličkovi a toho pak v druhé půli po druhé žluté vyloučil. Dalším velkým prohřeškem bylo, že v nastaveném čase neodpískal penaltu ve prospěch domácích.

Trest je jednoznačný. Královec si nezapíská šest utkání. Přitom právě on je považován za jedničku mezi českými rozhodčími. Macela se nechal slyšet, že do této doby předváděl Královec dobré výkony.

Potrestáni jsou však také pomezní rozhodčí Kordula, který podle Macely měl Královce upozornit na to, že žlutou kartu dává špatnému hráči. Kordula měl prý také upozornit na to, že Krajčík má dostat červenou kartu. Kordulovi bylo nejspíš přičteno nepovedené utkání mezi Baníkem a Boleslavi. Kordula nebude delegován na čtyři soutěžní utkání. Potrestaný je i čtvrtý sudí Moudrý, který má stop na dva zápasy.

Šéf rozhodčích Luděk Macela je znepokojen výkony rozhodčích. Rázně však odmítá, že by v tom měl být záměr.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články