Zpět na » Synot liga » Uličný: Zasloužená dělba bodů

Synot liga - Uličný: Zasloužená dělba bodů

Uličný: Zasloužená dělba bodů © -

0

03.12. - Na dnešní tiskové konferenci po utkání Liberce s Brnem se sešli dva tradiční baviči novinářů trenéři Škorpil a Uličný, proto Vám nyní přináším přepis jejich hodnocení dnešního utkání.

Petr Uličný: Tak určitě jsme viděli poctivý výkon od obou mužstev. Mě se více líbilo moje mužstvo první poločas, druhý poločas se mi zase více líbil Liberec. Byly tam situace v prvním poločase, kdy sme to mohli dohrát na dva nula, ale bylo tam taky břevno na 1:1, ale ten výkon byl dobrý ten první poločas, ale pak už postupem času soupeře, jakmile vyrovnal po naší hrubé chybě po tom vhazování autu, tak byl takový agresivnější a větší takovou vůlí ten gól dát. Tam byla situace po té standartce, kdy jsem měl obavy, ale zvládli jsme to. Takže když to sečtu, tak to byla zasloužená dělba bodů po dobrém odpracovaném výkonu obou mužstev.

Ladislav Škorpil: Tak můj pohled se nemění od pohledu, co jsem říkal do televize, že jako první co nám vadilo, byla kvalita soupeře a to jak poslouchá jednotlivé hráče balón, jak jsou schopni s tím balónem týmově zacházet pod vedením Polácha. Za druhé nám vadilo, že jsme museli honit výsledek, protože jsme prohrávali 1:0. A za třetí nám vadilo, že jsme to nedokázali srovnat do poločasu, aspoň po té situaci v které byl Nezmar. Už vůbec nám nevadilo, že Brno nedalo druhý gól. Myslím si, že tím, jak říká pan Uličný, poctivým úsilím ve druhé půli se nám to podařilo srovnat, a pak jsme se tam dostali i do nějakých závarů, kde jsme toužili, abychom aspoň omylem dali gól a bohužel se tak nestalo. Tak vzhledem k tomu, že je čas vánoční a je tu na druhé straně do nedávné doby nejstarší trenér, tím pádem i opotřebovaný trenér, tak mu přejeme, že odsud odjíždí spokojený.