Zpět na » Synot liga » Komňacký by vyměnil sedm hráčů

Synot liga - Komňacký by vyměnil sedm hráčů

Komňacký by vyměnil sedm hráčů © fkjablonec.cz - Trenér Jablonce při zápase.

0

Líbilo se

02.12. - Po gólech Kaloda a Moughfira, který se se svým zahraným rohovým kopem přihlásil do gólparády Gambrinus ligy, padl Jablonec na hřišti Žižkova 2:0. Zápas se nijak nevymykal z Jablonecké podzimní mizérie.

Tápání severočechů má podle trenéra Komňackého kořeny již v jarní části loňského ročníku.“Hráči mě dnes svým výkonem znovu zklamali. Soupeř měl viditelně větší touhu po vítězství, přehrával nás ve všech důležitých ukazatelích. Žižkovu jsme se na těžkém terénu skoro v ničem nevyrovnali“, zhodnotil předvedenou hru svých svěřenců kouč hostů.

Jablonec čeká podle jeho slov v zimním období zemětřesení v kádru. „Přes zimu Budem potřebovat nutně posílit. Zimní příprava začne hráčům dříve, aby se posily stačily sehrát.“, plánoval Komňacký. „Když jsem viděl dnešní výkon, tak bych nejraději vyměnil tak sedm hráčů“.


To Stanislav Griga měl důvod k radosti. Jeho tým dokázal znovu na domácím hřišti zvítězit a opět s nulou inkasovaných branek. I když mu to dnes odevzdaný soupeř značně usnadnil. „Doma se nám posledních šest kol velmi daří. Neprohráli jsme tu už čtyři zápasy po sobě, navíc jsme dnes předvedli výkon, za který se nemusíme stydět“. Griga měl před zápasem strach z nevyzpytatelného terénu, a proto do začátku utkání nenasadil domácího oblíbence Švancaru.“ Jsem rád, že jsme utkání zvládli fyzicky, protože to na tomto terénu bylo velmi obtížné“, řekl Griga. Vyhlídky svého mužstva na záchranu vidí slovenský kouč po podzimní části ligy dobře.“ Před šesti koly, kdy jsme byli na chvostu tabulky, bych byl za nynějších 16 bodů skutečně rád, avšak rezervy vidím v zápasech venku, kdy se nám nedaří. Snad to v Brně zlomíme a budeme tam bodovat“, přál si Stanislav Griga.

Kam dál?

Hodnej Pán / Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Viki - 04.12. Odpovědět

No ty píp konečně Viktorka zase jednou vyhrála

ku - 04.12. Odpovědět

Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13

Člen Fotbalportal.cz - 02.12. Odpovědět

Ty Jabka sou fakt špatný...co to s nima je??

qwer - 02.12. Odpovědět

Ty jejich "opory" už jsou za zenitem. Homola, Baranek, Flachbart, Zelenka sou sice zkušený, ale momentálně nepotřebný zboží. btw: Takový góly přímo z rohu dáváme u nás za barákem furt Smajlík 2

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články