Zpět na » Synot liga » Baník rozprodává - kdo další odejde?

Synot liga - Baník rozprodává - kdo další odejde?

0

Líbilo se

21.01. - Vedení Baníku Ostrava vyhlásilo před začátkem sezony útok na poháry. V poháru už Baník vypadl a v lize má k pohárovým příčkám daleko. Navíc v zimě už odešli tři zkušení hráči!

Fanoušci slezského klubu se bouří. Na neoficiálních stránkách ostravští fanoušci vyjadřují nespokojenost s tím, co se v Baníku v zimní přestávce děje.

Z klubu už odešli Radek Slončík do Fulneku, Martin Raška do dánského Mydtjyllandu a Libor Žůrek do Zlína. Všichni tito hráči jsou považováni za jedním ze symbolů současného Baníku. To, že odešli tři hráči, by nebylo až tak znepokující jako fakt, že vedení zatím nenašlo náhradu a ani nevypadá, že by někoho hledalo.

A možná bude hůř. Nedávno byl na testech v anglickém Watfordu nejlepší střelec týmu David Střihavka. Zájem je také o stopery Pavla Bestu a Maroše Klimpla, i když momentálně oba hráči s nikým nejednají. Vedení sice slibovalo posilu do obrany, ale zatím se nic neudálo. Baník měl zájem o Reného Bolfa, ale ten je momentálně zraněný a na jaře by těžko Ostravským pomohl. Příchod Vidličky je spíše nereálný.

Baník si tak alespoň stáhl gólmana Petra Vaška z Kladna, který by měl krýt záda nadějnému Antonínovi Bučkovi. Už tak mladý tým ještě více omládl. Baník sice tvoří talentovaní a nadějní fotbalisté, ale ti asi těžko mohou bojovat o přední příčky.

Situace samozřejmě není zdaleka tak vážná jako ve Slovácku, ale co se týče rozprodávání týmu, se mu ostravský klub rychle přibližuje.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články