Zpět na » Synot liga » V Mostu bude hostovat Jeslínek

Synot liga - V Mostu bude hostovat Jeslínek

0

Líbilo se

19.01. - Sparťanský útočník Jiří Jeslínek bude v jarní části 1. Gambrinus ligy hostovat v Mostu. Toto hostování je součást podzimního přesunu Horsta Siegla do Sparty.

Jeslínek sice dnes seděl na lavičce Sparty v přátelském utkání s Herthou, v příštím týdnu by se ale měl hlásit v Mostu. Oba kluby se tedy již domluvili na jeho půlročním hostování.


Jeslínka si vybral sám trenér Zdeněk Ĺ časný. Most potřeboval pro jarní část ještě jednoho kvalitního útočníka k Pešírovi, Mendimu a Brzezinovi. Jeslínek by měl být připraven zaskočit v případě zranění nebo trestu mosteckých útočníků. Na podzim Jeslínek hostoval v Českých Budějovicích. Tam se moc neprosadil, když odehrál jen osm zápasů a nevstřelil žádný gól. Na útočníka sice nic moc, ale na druhou stranu Jeslínek stále je velmi mladý a potřebuje především čas. Je mu totiž pouze devatenáct.


V zimním přestupovém období se rozhodl trenér Ĺ časný omladit současný kádr. Tým již museli opustit zkušení Jiří Novotný a Martin Svoboda, kteří zamířili do Blšan. Na odchodu je také Tomáš Pilař, o kterého stojí Jablonec. Trenér mu naznačil, že už s ním nepočítá. Už na konci podzimu nehráli jak Novotný tak Pilař. Pilaře nahradil mladík Lukáš Schut, který si svými dobrými výkony pravidelně říkal o místo v sestavě. Na Novotného místě se střídali Aleš Pikl a Jan Procházka.


Žádné velké příchody zatím Most nehlásí. Zatím přišli jen navrátilci z Blšan Flaišman, Bogdanov, Ĺ típek, Čonka a Belaň. Podle zákulisních informací je před dotažením přestup Vozábala ze Slovácka. Kluby se dohodly na odstupném a hráč souhlasí se smlouvou. K uzavření přestupu prý schází jen administrativní věci. Přestup zlínského Vidličky uvázl na mrtvém bodě.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články