Zpět na » Synot liga » Lafata do Sparty stále nepřestoupil

Synot liga - Lafata do Sparty stále nepřestoupil

0

Líbilo se

21.01. - V dnešním přípravném utkání Sparty s Herthou Berlín (0:1) hrál za Spartu pouze jeden nový fotbalista v kádru letenského týmu, levý obránce Pavel Mareš.

David Lafata totiž do Sparty stále nezamířil, i když se podle zákulisních informací dnes uskutečnilo další jednání mezi funkcionáři Sparty i jeho dosavadního zaměstnavatele Jablonce. Totot jednání však skončilo bez úspěchu. Oba kluby však ale budou o možném příchodu reprezentačního dvougólového útočníka Lafaty na Letnou znovu jednat.

Lukáš Přibyl, mluvčí Sparty, to připustil po dnešním přípravném zápase s Herhou Berlín. "Stejně jako v případě Marka Kuliče hodláme ještě o příchodu obou útočníků jednat, na tom se nic nemění," řekl Přibyl ČTK.

Pokud by měla Sparta pomýšlet do vzdálenější budoucnosti, příchodu na Letnou by byl blíže jablonecký Lafata. Stejně jako Kulič má na kontě tři reprezentační zápasy, ovšem vstřelil v nich o gól více. Také je o pět let mladší než jeho protivník z Mladé Boleslavi, v jeho prospěch hraje i to, že má na kontě v dosavadní části letošního ročníku ligy šest branek, zatímco Kulič ani jednu. Ve prospěch Kuliče naopak mluví to, že by byl levnější a použitelný i do kombinace, navíc by pasoval k vysokému Doškovi, vhodný je i do hry na brejky. Oproti Lafatovi, jenž je typem podobným Doškovi, sparťanské opoře, a tak by pravděpodobně seděl pouze na střídačce.

Jablonec požaduje za Lafatu finanční kompenzaci a návrat Ĺ těpána Kučery a Luboše Loučky, kteří na podzim v klubu hostovali.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články