Zpět na » Synot liga » Blšany zápas s Kladnem nezvládly

Synot liga - Blšany zápas s Kladnem nezvládly

0

21.01. - Tipsport Cup: Další konfrontace, druholigových Blšan se zástupcem české nejvyšší soutěže, tolik úspěchu Chmelařům nepřinesla. Po sobotní bezbrankové remíze s Teplicemi nezvládli zápas s Kladnem a prohráli 0:2.

Druhý zápas během tohoto víkendu čekal fotbalisty Blšan. Trenér Bičovský vyzkoušel i několik zahraničních posil. V průběhu dvou utkání Tipsport Cupu tak do hry zasáhli Angličan Daniel Campbell, Patrik Oboya z Keni, Bulhar Kiril Penchev či obránce Gary Tavars z Francie. Z testovaných hráču na sebe výrazněji upozornili rychlonohý Patrik Oboya a 21-letý Daniel Cambell.
V bráně dostal příležitost, namísto čerstvé mostecké posily Martina Svobody, novopečený náhradník Filip Rada. V obraně opět nastoupil kapitán Jiří Novotný.

V prvním poločase měli mírnou převahu kladenští fotbalisté. Dvě velké šance prováhal 26-letý litevský útočník Tomas Radzinevičius. Jedinou výraznější šanci blšanského týmu nevyužil Keňan Oboya. První půle tak skončila nerozhodně 0:0.
Ve druhém dějství se po ideálním Cigánkově vybídnutí dostal do další příležitosti Radzinevičius, avšak ani v tomto případě nemířil přesně. Největší šanci Severočechů promarnil útočník Jan Psohlavec, který v ideální pozici, nikým netísněn, hlavou minul branku. O osudu zápasu se rozhodlo v osmé desetiminutovce utkání, po individuální akci Kratochvíla se trefil aktivní Radzinevičius. O několik chvil později do vápna pronikl Jiří Kaciáň a razantní ránou vstřelil pojistku v podobě druhého gólu.

Kladno - Blšany 2:0 (0:0)