Zpět na » Synot liga » Hradec vítězně, Bystrc remizovala

Synot liga - Hradec vítězně, Bystrc remizovala

0

18.01. - Fotbalisté Hradce Králové v přípravném utkání porazili divizní celek Letohradu. O výsledku utkání bylo rozhodnuto už po prvním poločase. Předposlední celek tabulky Dosta Bystrc sehrála remízové utkání s juniorkou Brna.

Svěřenci trenéra Klusáčka podlehli o víkendu v Tipsport Cupu Mladé Boleslavi, chuť si spravili v zápase s Letohradem, kterému nasázeli čtyři branky.

Branky východočechů zařídili Duchnič, Semerák a Munster. Ăštočník Josef Semerák si ke svým pátečním narozeninám nadělil dárek v podobě dvou vstřelených branek. Přesně mířil také Ir Paul Munster, který v týmu "Votroků" bojuje o angažmá.

V zápase vydžel sedmdesát minut, stejně jako slovenský záložník Mario Kaličák, který je v hradeckém klubu také na testech.

Fotbalisté Dosty Bystrc sehráli své druhé přípravné utkání v tomto roce s "B" týmem Brna. Na svůj první přípravný zápas (7:1 s Boskovicemi) ale nenavázali, s Brnem pouze remizovali. Na umělé trávě v Ivanovicích šli hosté z Bystrce do vedení. Pohlednou akci zakončil zblízka Peterík. Ještě do poločasu ale bylo vyrovnáno. Dvě minuty před vypršením první pětačtyřicetiminutovky vyrovnal dalekonosnou střelou do šibenice Pleš a určil tak konečný stav utkání.