Zpět na » Synot liga » Teplice opouští několik hráčů

Synot liga - Teplice opouští několik hráčů

0

Líbilo se

18.01. - Sedmadvacetiletý útočník Karel Kroupa opouští po roce Teplice a míří na hostováí do Denizlisporu. Turecký klub ho získal na půlroční hostování s opcí.

Kroupa je odchovanec Brna, během podzimní čáti sezony 2000/01 zaujal v brněnské třetiligové rezervě, ale v prvoligovém týmu se neprosadil. Poté hostoval v Mladé Boleslavi, odkud se v roce 2003 vrátil do Brna. V létě 2005 odešel do Drnovic, ale v závěru podzimu si ho vybraly Teplice, kam také nakonec v lednu 2006 přestoupil. V klubu se však příliš neprosadil a většinou naskakoval pouze do hry coby střídající hráč. V závěru podzimní půlsezony zaznamenal tři vstřelené branky, ale klub i přes to opouští. V tureckém Denizlisporu se stane novým spoluhráčem Tomáše Abraháma.

V Teplicích na jaře nebudou hrát ani útočník Emil Rilke se záložníkem Dušanem Tesaříkem, kteří budou hostovat ve středočeské Příbrami. Na odchodu je i středopolař Petr Benát, o kterého usiluje kyperský Apollon Limassol. Naopak definitivně sešlo z přestupu útočníka Stanleyho Ibeho z třetiligové střížkovské Bohemians Praha na sever Čech.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články