Zpět na » Synot liga » Krbeček prodloužil v Plzni

Synot liga - Krbeček prodloužil v Plzni

0

Líbilo se

18.01. - Plzeň si pojistila služby svého mladého útočníka. S jednadvacetiletým hráčem se dohodla na prodloužení smlouvy až do roku 2010.

Samozřejmě nelze čekat, že by mu klub v případě zajímaé nabídky bránil setrvat až do roku 2010. Je tu jistě jistý příslib, že by klub Tomáše uvolnil. Plzeň ani samtoný hráč totiž nechtějí nic uspěchat.

V současné době je Krbeček po operaci menisku, ale měl by se již brzy zapojit do přípravy. Očekávané datum jeho návratu je kolem 26.1. Podle lékařů by komplikace nastat neměly. Jeho jarní ligové starty ohrožené vůbec nejsou.

Tomáš Krbeček se na podzim prezentoval ve velmi slušné formě. Pravidelně nastupoval za první mužstvo a střílel i důležité góly. Na podzim odehrál patnáct zápasů a vstřelil pět ligových gólů. Na to že mu je jen 21 let to je velmi dobrá statistika.

Plzeň se zatím posiluje převážně ze Slovácka. Odtamtud již přišli Róth s Malcharkem. Ze Sparty přišel ještě na hostování Petržela. Naopak odejít museli Aleš Bednďíř a Jiří Razím, kteří se na podzim neprosadili. Jedinou citelnou ztrátou je tak odchod Martina Knakala do řecké Xanthi.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články