Zpět na » Synot liga » Vozábal míří do Mostu

Synot liga - Vozábal míří do Mostu

0

Líbilo se

19.01. - Podle našich informací je přestup Martina Vozábala ze Slovácka na spadnutí. Obě strany našly společnou řeč, k dokončení transferz chybí poslední dílčí úkony. Dnes Vozábal absolval v pražském Motole zdravotní prohlídku. Podle Emila Boukala, mosteckého ředitele, by mohl být transfer dokončen po víkendu.

Vozábalův přestup se táhne od začátku zimní přestávky, kde o něho Most projevil stejně jako několik dalších klubů včetně nováčka z Kladna zájem. Sám hráč vyjádřil touhu odejít na sever Čech, ale kluby se nemohly dohodnout na výši odstupného. Nyní se však zdá, že dohoda je na cestě a již příští týden bude moci středopolař Vozábal trénovat v novém působišti.

Most pro jarní část také posílil v útoku. Ze Sparty coby hráčská kompenzace za Horsta Siegla přichází na půlroční hostování mladý forvard Jiří Jeslínek, čímž se potvrdily naše informace. Horsta Siegla uvolnil v průběhu podzimu Most do Sparty do pozice asistenta nového letenského trenéra Bílka. Podle dohody klubů měla na oplátku Sparta do Mostu poslat hráče, ale Milan Pacanda odmítl jít na sever Čech a odešel z Letné do Brna. Poté jednání utichla. Ovšem nedávno se trenér Mostu Zdeněk Sčasný v rozhovoru pro jedny noviny opřel do Sparty a ještě tentýž den dal letenský klub Mostu na výběr ze čtyř hráčů. Z této čtveřice si Sčasný vybral nadějného Jeslínka, který během podzimní části hostoval v Českých Budějovicích.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články