Zpět na » Synot liga » Hlavním trenérem Teplic bude Bartl

Synot liga - Hlavním trenérem Teplic bude Bartl

0

Líbilo se

16.01. - Novým hlavním trenérem teplického klubu se stal Jiří Bartl. Ten u týmu působil jako asistent Vlastislava Marečka, který musel ze svého postu odstoupit kvůli nemoci.

Bartl teplický tým dočasně vedl po oznámení trenéra Marečka, že u osmého týmu tabulky končí. Narozdíl od Marečka má za sebou třiačtyřicetiletý Bartl i fotbalovou kariéru. Hrál za Vítkovice a Opavu, kde po skončení aktivní kariéry začal s trenérskou činností. V létě roku 2002 byl Marečkovým asistentem ve Zlíně, odkud se za dva roky společně stěhovali na teplická Stínadla.

Od vedení dostal Bartl jasné pokyny: dovést tým na příčky zajišťující start v evropských pohárech. Z poháru ČMFS tepličtí vypadli již ve čtvrtém kole, kdy je vyřadila plzeňská Viktoria. Jediná šance na účast v evropských pohárech tedy bude pouze přes ligu. Na třetí místo po podzimu ztrácí Teplice již devět bodů.

A jak na fakt, že teplický tým povede bývalý asistent trenéra Marečka reagovali sami hráči? "Nepřekvapilo nás to," říká Michal Doležal. "Je to dobře, že zůstává," přidává se mladík Fenin.

/ fkteplice.cz/FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články