Zpět na » Synot liga » Kulič zůstává v Boleslavi

Synot liga - Kulič zůstává v Boleslavi

0

Líbilo se

16.01. - Marek Kulič zůstává v Boleslavi. Tvrdí to alespoň vedení středočeského klubu, které dnes oznámilo, že ukončilo jednání s lídrem ligové tabulky o přestupu svého kapitána a ten tedy zůstává v celku loni druhého týmu.

Sparta reagovala prohlášením, že získání Kuliče zůstává i nadále její prioritou a svůj zájem neztrácí.

„My máme o Marka Kuliče nadále zájem, je jednou z našich přestupových priorit, ale respektujeme vyjádření Mladé Boleslavi. Budeme se snažit v jednáních nadále pokračovat," řekl k tomu pro webové stránky Sparty Lukáš Přibyl, ředitel komunikace AC Sparta Praha.

Sám hráč se nechal v minulých dnech slyšet, že o angažmá na Letné velmi stojí, ovšem jednání mezi kluby uvázlo v bodě nula poté, co se zástupci obou stran nedokázali minulou středu shodnout na výši odstupného.

"Vyjádření Mladé Boleslavi bereme na vědomí, ale angažování Marka Kuliče se přesto nevzdáváme, je to stále jedna z našich priorit," uvedl Přibyl. Sparta se podle všeho bude snažit přesvědčit funkcionáře Boleslavi dalšími argumenty k tomu, aby Kuliče uvolnili.

„O příchodu kvalitního útočníka jsem se rozhodl již po skončení ligového podzimu a Marek Kulič odpovídá všem požadavkům. Je to hotový hráč, který ihned může naskočit do týmu a pomoci Spartě v boji o titul," řekl k tématu na stránkách Sparty letenský kouč Michal Bílek.

Vývoji přestupových jednání se podivil i hráčův agent Pavel Zíka. "Tak náhlý obrat v jednání nechápu. Ještě v minulém týdnu to vypadalo, že přestupu nic nebrání. Ale současný Kuličův klub na to má samozřejmě právo," řekl ČTK Zíka.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články