Zpět na » Synot liga » Sparta obnovila s Mostem jednání

Synot liga - Sparta obnovila s Mostem jednání

0

Líbilo se

15.01. - Do Mostu ze Sparty zamíří přeci jen nakonec hráčská náhrada za Horsta Siegla, kterého si vytáhla Sparta na pozici asistenta trenéra

”Dovolím si říct svůj názor. Sparta dosáhla svého a už ji nic nezajímá. Chybí mi z její strany víc slušnosti," prohlásil Zdeněk Sčasný po sobotním zápase Tipsport Cupu. ”Považoval bych za slušné, kdyby řekli: Vy jste nám bez problémů uvolnili Siegla, svého nejlepšího střelce, vyberte si z těchto čtyř pěti hráčů. Nic takového ale nezaznělo.“

Odpověď ze Sparty na sebe nenechala dlouho čekat. Tak dlouho otálela Sparta poté, co Milan Pacanda odmítl jít do Mostu a šel radši do Brna, s nabídkou konkrétních hráčů, až přišel Sčasného výrok. Poté se věci hnuly dopředu a dnes Sparta nabídla Mostu náhradu za Horsta Siegla.Letenský klub dal Mostu na výběr ze čtyř hráčů, jejich jména ani jedna strana neprozradila.

”Trenér Zdeněk Ĺ časný je zvažuje a v nejbližších dnech se vyjádří,“ řekl předseda představenstva FK SIADu Most Petr Kabíček pro klubové stránky.

Podle našich informací se jedná o mladé hráče, přičemž minimálně v jednom případě by se trenér Sčasný nejspíše nerozmýšlel a nabídku akceptoval. V jednom případě by se mělo jednat o Jiřího Jeslínka, jenž se předvedl na nedávném halovém turnaji Víkend šampionů čtyřmi góly.

Dnes také mělo padnout rozhodnutí o přestupu Martina Vozábala. ”Ale Slovácko nás požádalo o posunutí termínu. Jednání tedy nebyla ukončena,“ řekl Petr Kabíček pro mostecký web.

Na kondiční soustředění do Blšan, kde odehraje Most ve středu i přípravný zápas s pražskou Slavií, odcestuje s týmem i testovaný Francouz Abdelhak Boutasgount.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/fksiadmost.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články