Zpět na » Synot liga » Blšany zahájí přípravu

Synot liga - Blšany zahájí přípravu

0

Líbilo se

14.01. - Po měsíci se sejdou v pondělí fotbalisté Blšan opět na tréninku. Trenér Bičovský se pozdraví s mírně pozměněným kádrem, proti podzimu ubyla pětice Belaň, Bogdanov, Čonka, Flaišman a Ĺ típek, kteří zahájili přípravu v prvoligovém Mostě.

Naopak přibyli Martin Svoboda, jenž je v Blšanech z Mostu na hostování do konce sezony a popere se o místo s Filipem Radou. Trenér Bičovský na tréninku přivítá i Jiřího Novotného, třináctinásobného mistra české ligy. Novotný odehrál 405 prvoligových zápasů v nichž vstřelil 31 branek, ovšem v Blšanech nakonec skončit nemusí, i když s nima zahajuje přípravu.

Novotný totiž i nadále zůstává hráčem Mostu, neboť mu i nadále běží kontrakt, i když má svolení k hledání nového angažmá, Blšany zvažuje jako jednu z variant. Jeho příchodem by vzrostl průměrný věk týmu, ale mi zkušenosti.

Trenér Blšan Bičovský však bude moci nastálo počítat s Janem Klasnou, který se vrací po půlročním hostování v Mostě, kde se rozehrával po zranění v divizi. Most by měl podle plánu dodat do partnerských Blšan i nějaké zahraniční fotbalisty, které Blšany během zimy vyzkouší. 20. ledna Blšany v rámci turnaje Tipsport Cup odehrají v Mostě zápas s Teplicemi, poté je čeká ještě dohrání turnaje na Vyšehradě a několik inviduálně sjednaných zápasů. Ty se většinou budou hrát mimo fotbalové městečko.

/ FotbalPortal.cz/chmel-blsany.ic.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články