Zpět na » Synot liga » Opava v přípravě vítězně

Synot liga - Opava v přípravě vítězně

0

Líbilo se

14.01. - V prvním letošním utkání si opavští fotbalisté poradili hladce s Rýmařovem. Do utkání nastoupilo na opavské straně dohromady dvaadvacet hráčů.

První poločas dokázali rýmařovští držet s druholigovým soupeřem krok. Brankové příležitosti byli na obou stranách, ale v první poločas skončil bez branek. Nic na tom nezměnila ani akce domácích těsně před poločasem, kdy Žurek přihrával před branku na Halašku, jehož střelu však brankář Rýmařova zneškondil.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s úplně jinou sestavou a měli také výhodu silného větru v zádech. Prvním branka zápasu padla v 50. minutě, kdy si jeden z hostujících hráčů dal vlastní gól. O dalších pět minut později zamířil přesně pětadvacetiletý útočník Radomír Müller, který zužitkoval Kolínkovu přihrávku z pravé strany.

Dvacet pět minut před koncem přidal svojí druhou branku v zápase Müller. O chvíli později poslal Opavu do čtyřbrankového rozdílu Kiša a čtvrt hodiny před koncem završil svůj hattrick Müller. Jedenáctý celek druholigové tabulky tak udělil Rýmařovu pětibrankový příděl.

/ sfc.cz/FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články