Zpět na » Synot liga » Simr a Vaculík do Jihlavy?

Synot liga - Simr a Vaculík do Jihlavy?

0

Líbilo se

13.01. - Zájem o brněnského útočníka Simra a mladoboleslavského ofenzivního hráče Vaculíka projevil druhý klub tabulky Vysočina Jihlava. Naopak možný je odchod Vojtíška a Peteříka.

Odchovanec jihlavského fotbalu Lukáš Vaculík byl vyřazen z užšího kádru Mladé Boleslavi, nyní se o jeho příchodu na Vysočinu hodně hovoří: "Lukáš Vaculík je odchovancem klubu a bude mít v FC Vysočina vždy dveře otevřené. Pokusíme se vyvolat jednání s Mladou Boleslaví o možném působení v Jihlavě,"řekl pro FotbalPortal.cz mluvčí jihlavského klubu Miroslav Fuks. "Pokud to pro nás bude finančně únosné, tak jeho angažmá na Vysočině není vyloučené,"dodal.

Jihlava by do svých řad přivítala i bývalého hráče Brna Pavla Simra:"Mohu potvrdit zájem o brněnského útočníka Simra,"sdělil Fuks. Tiskový mluvčí jihlavského klubu potvrdil zájem i o obránce Jiřího Víta, který stejně jako Vaculík působí v dresu Mladé Boleslavi a také byl z užšího kádru trenéra Dušana Uhrina mladšího vyřazen. Posílení klubu se prý bude odvíjet od finančích možností.

Ohledně odchodů se v jihlavském mužstvu hovoří o Pavlu Vojtíškovi a Tomáši Peteříkovi. Oba by mohli odejít do předposlední Bystrce. Vojtíšek v Bystrci na podzim působil:"Bystrc projevila zájem o Vojtíškovo hostování. Pokud se kluby domluví, tak zde stráví i jarní část sezóny," řekl Miroslav Fuks.

S třetiligovou rezervou Jihlavy začal přípravu útočník Tomáš Peteřík, který by měl být od 15. ledna na testech, která projevila zájem o jeho hostování."Jeho jarnímu působení mimo FC Vysočina se nebráníme,"prozdradil Fuks.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články