Zpět na » Synot liga » Žůrek novým hráčem FC Tescoma Zlín

Synot liga - Žůrek novým hráčem FC Tescoma Zlín

0

Líbilo se

11.01. - Zlín má novou posilu, je jim Libor Žůrek. Ostravský útočník podepsal tříletou smlouvu s novým zaměstnavatelem. Pro zlínský klub je to během zimní pauzy druhá posila a zároveň také druhá nová krev do útoku, když nepočítáme navrátilce Tomáše Dujku, který byl na hostování v Jihlavě.

"Je to naše nejdražší posila. Částku, za kterou jsme hráče získali, ale zveřejňovat nebudeme. Žůrka si vyhlédli naši trenéři. U hráče takových kvalit by byla škoda, aby vysedával v Baníku jen na lavičce," řekl pro agenturu ČTK zlínský předseda představenstva Josef Duda.

O Žůrka měl vážný zájem druholigový Braunschweig z Německa, kde uspěl na testech. Ale nakonec se rozhodl zůstat v české lize. „Zlín měl o Libora velký zájem a my nakonec s jeho přestupem souhlasili. I pro něj to je nová motivace, Zlín to na něm bude určitě stavět. V Baníku byl Libor jistě platným hráčem, ale nikdy si z nejrůznějších důvodů nevybojoval místo v základní sestavě," poznamenal k přestupu ostravský šéf Jakub Kahoun na svých klubových stránkach.

Pro sedmadvacetiletého rodáka z Kojetína je to druhý prvoligový klub, ve kterém bude hrát. V Ostravě působil dlouhých 12 let. V první lize odehrál 166 ligových zápasů, v níž nastřílel 23 gólů.

/ fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články