Zpět na » Synot liga » Víkend šampionů bude na ČT4

Synot liga - Víkend šampionů bude na ČT4

0

Líbilo se

10.01. - Česká televize na svém sportovním kanálu odvysílá téměř všechny zápasy z Víkendu šampionů, který se uskuteční tento víkend v pražské Sazka aréně.

V sobotu jsou na programu boje ve skupinách. Nejdříve se odehrají zápasy ve skupině A (Slavia, Liberec, Debrecen, Bohemians 1905). Hned po odehrání skupiny A přijde na řadu skupina B (Sparta, Plock, Mladá Boleslav, Ružomberok). Do nedělních závěrečných bojů postoupí první dva z každé skupiny. Zbylé týmy si to rozdají o umístění.


Turnaj budou moci sledovat fanoušci na programu ČT4-Sport a to drtivou většinu zápasů. Výjimku tvoří pouze poslední zápas skupiny A a první zápas skupiny B. V tomto termínu bude ČT vysílat SP v biatlonu. Televizní fanoušci tak přijdou o vršovické derby Slavia - Boheminas 1905 a o utkání Sparta – Plock. Tím fotbal na ČT4 v sobotu zdaleka nekončí, ČT ještě zařadilo do svého programu od 20:55 záznam Tipsport cupu mezi Teplicemi a Mostem.


Z nedělního programu pak ČT odvysílá všechna utkání, včetně zápasů o sedmé a páté místo. V tomto případě byl upřednostněn fotbal v hale a SP v biatlonu uvidí diváci následně ze záznamu.


Otázka je jaká bude samotná návštěvnost. Ceny vstupenek se pohybují v rozmezí od 90 do 180 Kč. Samotnému turnaji by samozřejmě prospěla co největší divácká kulisa. V Česku se jedná o ojedinělý turnaj, který si teprve vydobývá místo. Jak ukazují zkušenosti ze zahraničí, zejména z nedalekého Německa, halový fotbal má neopakovatelný náboj a atmosféru, kde postavení v ligové tabulce rozhodně nezaručuje úspěch, a kde se můžeme se dočkat řady překvapení.

Více info včetně rozpisu jednotlivých zápasů na http://fotbalportal.cz/gambrinus-liga/clanek/fortuna-vikend-sampionu.html.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články