Zpět na » Synot liga » Tomáš Sivok nejspíš bude hrát italskou Serii A.

Synot liga - Tomáš Sivok nejspíš bude hrát italskou Serii A.

0

Líbilo se

10.01. - Sparťanský klub zřejmě bude postrádat kapitána. O Tomáše Sivoka má vážný zájem italský klub Udinese Calcio. A proto ho pozval na zdravotní testy do Ĺ panělska.

Sparťanský záložník v úterý v noci a ve středu dopoledne absolvoval sérii důkladných lékařských prohlídek na klinice v Barceloně. Z dnešního jednání mezi jeho agentem Davidem Nehodou z agentury Nehoda Sport a majitelem italského klubu Udinese Calcio Ginem Pozzim si odnesl nabídku na novou čtyřletou profesionální smlouvu. Italský klub zároveň oficiálně sdělil sparťanskému vedení přestupovou částku, kterou je za Sivoka ochoten zaplatit.

Klub z Udine je v aktuální tabulce Serie A na lichotivém 6. místě a bojuje o účast v evropských pohárech.

„V poslední době se často spekulovalo o mém odchodu ze Sparty, ale až nyní přišla opravdu konkrétní nabídka. Pochopitelně bych velmi rád v Udine hrál, s jednání se zástupci klubu mám dobrý pocit. Vím, že dostanu velkou šanci,“ řekl hráč Sparty. Nyní záleží na obou klubech, zda najdou společnou řeč při jednání o přestupové částce.

Sparta je připravena s italským klubem jednat. „Nebráníme se jednání, Udine je kvalitní klub, Tomáš projevil sám zájem o prestižní italskou ligu. Nutnou podmínkou je, aby nabídka byla dostatečně atraktivní i z pohledu Sparty,“ řekl Lukáš Přibyl, ředitel komunikace AC Sparta Praha.

/ fotbalportal.cz/nehodasport.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články