Zpět na » Synot liga » Šok! Mareček v Teplicích končí

Synot liga - Šok! Mareček v Teplicích končí

0

Líbilo se

08.01. - Vlastimil Mareček už nebude na jaře koučovat teplické fotbalisty. Důvodem je vážné onemocnění. Na lavičce ho dočasně vystřídá František Bartl.

František Bartl však asi v jarní části ligy teplické mužstvo nepovede. Vedení chce do konce ledna oznámit jméno nového kouče.

Mareček vedl mužstvo ještě na halovém turnaji v Drážďanech. Dnes dopoledne oznámil konec působení u týmu. Důvodem je těžké onemocnění, které nespecifikoval. "Mluví se mi těžce. Fotbal je smysl mého bytí, ale jde o závažné onemocnění. Doba léčení mi neumožňuje, abych mohl trénovat v první lize," řekl na mimořádné tiskové konferenci. Prohlásil také, že pro Teplice nadále pracovat bude. Samozřejmě bude dělat jen to, co mu zdravotní stav dovolí.

Ĺ éf teplického klubu František Hrdlička je zdrcen a přeje Marečkovi zdárné uzdravení. Hrdičkův úkol teď bude najít adekvátní náhradu za Marečka. Ten trénoval na severu Čech dva a půl roku a jeho působení bylo docela úspěšné. V první lize má s Teplicemi bilanci 55 výher, 47 remíz a 35 porážek.

Teplick jsou už tak osmým klubem v letošní sezoně, který mění trenéra. Společně s Plzní to však nebylo z výkonnostních důvodů.

I redakce FotbalPortal.cz přeje Vlastimilu Marečkovi vítězný boj se zákeřnou nemocí.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články