Zpět na » Synot liga » Radzinevičius zůstane do června v Kladně

Synot liga - Radzinevičius zůstane do června v Kladně

0

Líbilo se

08.01. - Litevský reprezentant Tomas Radzinevičius zůstává hostovat v Kladně ještě půl roku. Kladno mělo o setrvání litevského útočníka zájem a jeho kmenový klub Liberec nebyl proti.

Radzinevičius se prezentoval na podzim dobrými výkony, když vstřelil tři ligové góly, dokonce se poprvé trefil i za litevskou reprezentaci. V letošním roce má Liberec mnoho kvalitních útočníků, takže proto je pro Radzinevičiuse lepší, že se kluby dohodly ještě o půl roku prodloužit jeho hostování. O jeho dalším osudu rozhodnou jeho jarní výkony.


Pro jarní část zůstane hostovat i hráč Sparty Dave Simpson. Tomu do týmu přibil kamarád. Vedení Kladna totiž zakoupilo kanadského obránce Chrise Williamse. Spolu již hráli v mládežnických reprezentacích Kanady a dobře se znají.


Na čtrvnáctideních testech je v klubu devatenáctiletý slovenský obránce z Interu Bratilslava Roman Mihálik. Klub se také intenzivně zajímá o libereckého obránce či záložníka Josefa Hamouze. Hamouz není v Liberci moc vytěžovaný, a tak je možné, že by se nakonec mohl na Kladně objevit. Záleží na dohodě klubů.


Své hostování ukončil Petr Vašek, který se vrátil do Ostravy. S brankáři mít ale Kladno problém nebude. V týmu zůstává vyrovnaná dvojice Bičík - Kostolanský. Kladenský klub opustí Patrik Gross, který si na podzim odehrál osm utkání, s jeho výkony ale nepanovala spokojenost, a tak si může hledat nové angažmá. Tým opustí i Antonín Holub, který odchází hostovat do Čáslavi.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články