Zpět na » Synot liga » Dnes zahajuje přípravu také Příbram

Synot liga - Dnes zahajuje přípravu také Příbram

1

Líbilo se

07.01. - Fotbalisté Příbrami dnes zahájili zimní přípravu. Podle všeho fotbalisty čeká krušné jaro, kde bude patnáctý tým ligové tabulky bojovat o záchranu.

Marilu Příbram povede do třinácti zápasové jarní části staronový trenér Jiří Kotrba. Na lavičce tak vystřídá Františka Baráta, který se vrací k třetiligové rezervě. Kotrba v Příbrami podepsal smlouvu jen na půl roku. Za své asistenty si vybral Františka Kopače a Karla Krejčího.


Vedení slíbilo posílení kádru. Zatím však prodloužilo jen s Martinem Haškem, který zůstane v Příbrami minimálně do června. Z hostování se vrátil Václav Janů. V současné době má klub eminentní zájem o hostování teplického Emila Rilkeho. Dohoda o půlročním působení je na spadnutí a dořešení se očekává v nejbližších dnech.


Tým zatím opustil René Formánek, kterého koupila Olomouc. Tento důrazný obránce odehrál na podzim šestnáct zápasů, je to tedy hráč základní sestavy a na jaře by mohl chybět. Do Českých Budějovic se vrátil Marek Leština, který byl v klubu jen na hostování.


Marilu čeká příprava v domácích podmínkách, kde se mimo jiné zúčastní Tipsport cupu. Na konci února tým odjede na zahraniční soustředění. Místo pobytu zatím nebylo ještě oznámeno. Generálka na ligu sehrají fotbalisté doma s Prachaticemi. O týden později už je čeká ligová premiéra, možná klíčový zápas v Kladně.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články