Zpět na » Synot liga » Zlínští se začínají připravovat na důležité jaro!

Synot liga - Zlínští se začínají připravovat na důležité jaro!

0

Líbilo se

07.01. - V pondělí 8. ledna začíná hlavní příprava fotbalistů Tescoma Zlín na jarní část 1. Gambrinus ligy. Toto jaro bude pro svěřence trenéra Pavla Hoftycha velice důležíté, kdy budou muset bojovat o udržení v nejvyšší fotbalové soutěži v ČR. Zlín je aktuálně čtrnáctý a od propasti do druhé ligy jej dělí pouhý bod.

Zatím jedinou novou tváří v hráčském kádru je Martin Vyskočil, který by měl posílit zlínský útok. Nemělo by to být zdaleka jediné posílení kádru FC Tescoma Zlín během ligové přestávky, klub například usiluje o ostravského Libora Žůrka. Z hostování v Jihlavě se Dujka vrátil zpět do Zlína. Naproti tomu mohou opustit město dvě opory zlínské sestavy. Lukáš Opiela, o kterého se zajímá norský Lillestroem. O obránce Vlastimila Vidličku touží hned tři české kluby: Mladá Boleslav, ostravský Baník nebo Most. Ze Zlína odchází slovenské duo Martin Bielik a Juraj Ĺ kripec, pokračovat zřejmě nebudou ani Farbák se Žemlíkem.

FC Tescoma Zlín se zúčástní zimního přípravného turnaje Tipsport Cupu. Byl nalosován do skupiny D společně s Brnem, Slováckem, Olomoucí a Artmedií Bratislava, Všechna utkání této skupiny se odehrají na hřišti v Ivanovicích u Brna.

V polovině ledna budou fotbalisté absolvovat soustředění v Luhačovicích a od 18. a 24. února by na ně mělo čekat závěrečné týdenní soustředění ve slovenských Zlatých Moravcích. Kromě Tipsport Cupu zlínští hráči sehrají zhruba 9 přátelských utkání.

Zlínský klub zahájí jarní část utkáním v Mostu v druhém březnovém víkendu.

/ fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články