Zpět na » Synot liga » Loučka přestupuje do Jablonce

Synot liga - Loučka přestupuje do Jablonce

0

Líbilo se

20.02. - Ze Sparty do Jablonce přestupuje Luboš Loučka. Loučka se tak vrací do pro něho známého prostředí, neboť na severu Čech byl na podzim na hostování.

Nyní však do klubu přestupuje a odcestuje i za ostatními hráči na herní soustředění na Kypr." Se Spartou jsme se dohodli na přestupu," informuje o přestupu na klubových stránkách Petr Flodrman, generální ředitel FK Jablonec 97.

"Nyní se dolaďují detaily smlouvy, v níž bude zakotveno i to, za jakých podmínek by případně přestoupil zpět, pokud by o něj měla Sparta zájem," uvedl mluvčí Sparty Lukáš Přibyl. O délce smlouvy s mezi klubem a hráčem se bude ještě jednat.

V Jablonci Loučka poprvé působil před dvěma lety, ovšem do zpátky do Sparty si ho vytáhl Jaroslav Hřebík, tehdejší trenér letenského celku. Letos v Jablonci působil během podzimu, ovšem společně se stoperem Ĺ těpánem Kučerou si ho Sparta stáhla zpátky. Kučera v kádru Sparty zůstal, Loučka odchází.

Na podzim odehrál Loučka sedmnáct zápasů a vstřelil jednu branku.

Poznámka: Délku kontraktu s hráčem nakonec dořešil Jablonec dnes po 15 hodině. V Jablonci bude mít Loučka smlouvu do června 2010.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/fkjablonec.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články