Zpět na » Synot liga » Baníčku co je s tebou?

Synot liga - Baníčku co je s tebou?

Baníčku co je s tebou? © -

0

Líbilo se

28.11. - Fotbalisté Baníku Ostrava si v minulém kole připsali další porážku. Na Kladně prohráli rozdílem třídy a vedení rozdalo pokuty. Přitom Ostrava nevstoupila do sezóny vůbec špatně. Z prvních pěti kol ztratila pouze za remízu ve Zlíně. Vyhřívala se tak na čele tabulky a mnozí se začínali rozpomínat na mistrovskou jízdu z před čtyř let.

První porážka přišla v až sedmém kole, to hráči Baníku nečekaně klopýtli s Olomoucí, která byla dosud venku bezradná. Z této facky se pak už Baník nevzpamatoval a od té doby dokázal zvítězit pouze dvakrát. To se také projevilo v tabulce, kde je ostravský klub v současné době pátý se čtyřbodovou ztrátou na druhé Teplice. Tabulka je však velmi vyrovnaná a případný neúspěch může znamenat pád třeba až na sedmé místo.


Navíc poslední zápasy venku ostravským vůbec nevyšly. Předchozí dvě utkání prohráli pokaždé o tři branky a to nenechalo klidné vedení klubu. Mužstvu udělilo pokuty. Předseda představenstva Jakub Kahoun uvedl pro klubové stránky, že přístup mužstva k utkání nebyl, jaký si vedení představovalo. Samozřejmě samotný výsledek a výkon pak jen nutnost udělit sankce umocnil. Výše sankcí není známa, protože se jedná o interní záležitost klubu.


Co klub z Bazalů v současné době trápí, to je hlavně marodka. Bolf, Tomašák a Lukeš to jsou hráči, kteří kdyby nebyli zranění, patřili by s velkou pravděpodobností do základní sestavy a jejich absence se musí projevit. Nejcitelnější je ztráta Martina Lukeše, který stihl odehrát pouze dvě kola, ale pak se ošklivě zranil a čekají ho dlouhé měsíce bez fotbalu. Navíc hraje na klíčovém postu ofenzivního záložníka. Jako náhrada za něj přišel Rudolf Otepka, který má určitě své kvality, ale Lukeš je prostě jenom jeden.


Přitom i bez těchto hráčů je v Ostravě kvalitní mužstvo. Největší hvězda Václav Svěrkoš se už ale měsíc nemůže trefit a i to může být jedna z příčin posledních neúspěchů.Napravit se vše může hned následujícím zápase, kdy na Bazaly přijede pražská Sparta. Na pražského rivala se ale Baníku nedaří, již čtyři a půl roku nad ním nevyhrál. Zápas ale nebude vysílat televize, což určitě naláká větší návštěvu. Navíc tým Karla Večeři se v přítomnosti televizních kamer moc nevyhrává. Zápas začíná v neděli 2.12. od 14:30.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
hudym - 03.12. Odpovědět

Baníček nic moc Smajlík 5

Banikovec - 29.11. Odpovědět

Sparťani by si měli vzít sáčky, aby si na Bazalech třeba nezapomněli mohy... Smajlík 5

Táhněte si domů sparťani nemáte šanci a když náhodou s velkou haluzí vyhrajete tak neodejdete domů jinak než s pořádně rozlámanýma kostrama. Smajlík 5

jakublukas.x
- 29.11. Odpovědět

tak se tesim na Peklo Smajlík 7 Baniku natrhnem rid Smajlík 6

Banikovec - 29.11. Odpovědět

Jo a ať raději nejezdí Pospěch, Matušovič a Řepka!! Na bazalech je čeká PEKLO!!! Smajlík 5

zdenek - 29.11. Odpovědět

Slezané ne Moraváci. Slechta z Bazalu

honza83 - 29.11. Odpovědět

Ono určitě terén konkrétně na Kladně roli hrál - Baník hraje technický fotbal a to na sněhu moc nejde! Taky letos trápí Baník šíleně zranění a nemoci - ani v jednom zápase nehrál kompletní - dlouhodobě chybí Bolf, Tomašák, Neuwirth, Lukeš, v průběhu podzimu byli mimo Marek, Tchuř, Svěrkoš, Zeher, Řezník, Cigánek. Takové množství absencí se musí někdy zákonitě projevit:(

honza83
Bery - 28.11. Odpovědět

No já si myslim že je to spíš taková náhoda uvidíte že se ještě zvedne.

Bery

Nemám je rád, mám jich radši než Spartu, jsou to hajzlíci, na Sparťany je to slabý slovo... Jsou to Moraváci a proto, jim přeji ať se zvednou... Smajlík 7

sd. Kančík BLACK
Finland - 28.11. Odpovědět

At žije Zbrojovka Brno snad Baník podělá další zápas

ALEC - 28.11. Odpovědět

BANÍK JDE HERNĚ HODNĚ DOLU Smajlík 11

SPRTANEK BUZERANTEK - 28.11. Odpovědět

SPARTA JEDEM!!!!!!!!!!!!

pinta - 28.11. Odpovědět

Na upřesnění: Příspěvek z času 14:08 jsem nepsal já... Smajlík 5

pinta
pinta - 28.11. Odpovědět

Baničku musime se zvednout..se Spartou a podte vsichni podporit Baniček Banik pičooooooooo

pinta - 28.11. Odpovědět

Hráči Baníku si asi myslí, že jim vše půjde samo. Převedli dobré zápasy, ve kterých nevyhráli (s Teplicemi, Boleslaví), ale právě v Budějovicích nebo na Kladně to byl děs a podle toho to taky vypadalo. Velkohubé výroky právě před těmito zápasy typu "jedeme pro tři body" apod. zůstaly opravdu jen u těchto slov. A pak mají ještě někteří hráči náznaky vymlování se na terén. Hovoří to o tom, že je něco špatně. A vypadá to jako by si ani nevážili fanoušků, kteří v nepříliš šťastném termínu a špatném počasí jedou tak daleko! Takže zlepšit vystupování, mít pokoru a pak přijdou i výsledky.

pinta
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články