Zpět na » Synot liga » Teplice prohrály s Levski Sofií

Synot liga - Teplice prohrály s Levski Sofií

0

Líbilo se

18.02. - S vedoucím týmem bulharské ligy Levski Sofií prohrály Teplice v přípravním zápase v rámci herního soustředění na Kypru 1:3.

Skóre otevřel v sedmé minutě Yovov, ovšem hráče Teplic to nakoplo a již za šest minut vyrovnal Krmaš. Poté měly Teplice několik možností strhnout vedení na svoji stranu, ovšem nebylo jim to přáno ze strany rozhodčích. Nejprve vstřelili hráči Teplic branku, ovšem ta nebyla uznána pro údajný faul jednoho teplického hráče, poté byl faulován Filip Dort v pokutovém území a místo penalty rozhodčí nařídil přímý volný kop mimo vápno.

Nakonec vrátil v 55. minutě z penalty nařízené za ruku obránce Jiřího Pimpary záložník Levski Sofie Telkiyski, devět minut před koncem zvýšil na konečných 3:1 z pohledu bulharského týmu Borimirov.

"Opět jsme odehráli utkání s velmi kvalitním soupeřem, pravidelným účastníkem evropských soutěží. V úvodu utkání jsme zaplatili přílišným respektem před soupeřem obdrženým gólem, který nás ale paradoxně povzbudil a tak od sedmé minuty jsme svou kombinační hrou soupeře přehrávali," zhodnotil utkání pro klubové stránky trenér Teplic Jiří Bartl. " Ve druhém poločase opět sestava doznala několika změn, což se projevilo postupem času, jak ve výsledku, tak především v individuálních chybách pramenících z nezkušenosti mladých hráčů," dodal Bartl.

Branky: 13. Krmaš - 7. Yovov, 55. Telkiyski z penalty, 81. .
Sestava Teplic: Belic - Kaufman, Lukáš (73. Dragoun), Krmaš (63. Klein), Merzič (46. Pimpara, 56. Valenta) - Sabou - Verbíř (46. Doležal), Benát (85. Franc), Dort (73. Ohněník), Ĺ tohanzl - Fenin (63. Džeko).

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/fkteplice.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články