Zpět na » Synot liga » Přípravné zápasy druholigových týmů (17.02.2007)

Synot liga - Přípravné zápasy druholigových týmů (17.02.2007)

0

19.02. - Jarní část druhé ligy začne již za méně než dvacet dní. Druholigové týmy o víkendu absolvovaly opět přípravné zápasy.

FC Hradec Králové - FK Náchod-Deštné 4:0 (1:0)

Votroci nastoupili na umělé trávě Všesportovního stadionu v Hradci Králové proti třetiligovému celku FK Náchod-Deštné. Po první pětačtyřicetiminutovce vedli svěřenci trenéra Klusáčka výsledkem 1:0, když se po půlhodině hry trefil Černý. Druhý poločas byl co se týče vstřelených gólů i předvedené hry z pohledu Hradce vydařenější. Dvacet minut před koncem přesně zamířil Ĺ pidlen a poté dvěma zásahy v rozmezí pěti minut rozhodl o výsledku Dvořák.

FK Chmel Blšany - FK Viktoria Žižkov 1:2 (1:1)

Ze souboje prvního a posledního týmu druholigové tabulky vyšli vítězně hráči hostujícího týmu, tedy Žižkova. Domácí tým poslal v desáté minutě do vedení odchovanec blšanského fotbalu Jan Klasna, ale do poločasu stačili hosté vyrovnat-trefil se Stracený. Ve druhé polovině utkání přidali žižkovští ještě jeden přesný zásah, penaltu po faulu na Straceného proměnil Ĺ ťastný. Tradice Blšan tedy pokračuje, v přípravě na domácí půde ještě nepoznali jiný výsledek, nežli prohru.

SFC Opava - FK Čadca 4:0 (2:0)

Slezané nastoupili v dalším přípravném utkání proti slovenskému druholigovému týmu FK Čadca a toto utkání se jim jak herně, tak i výsledkově povedlo. Po řadě šancí z úvodu utkání se opavští hráči střelecky prosadili až ve 35. minutě, kdy se přesně trefil záložník Sluka. Ještě v prvním poločase zvýšil vedení Opavy svým prvním gólem v utkání Ĺ ultes. Ten se mohl radovat i pět minut po rozehrání druhého dějství, povedenou střelou poslal Opavu do tříbrankového vedení. Konečnou podobu výsledku dal těsně před koncem střídající Müller.

FC Hlučín - Město Albrechtice 3:1 (2:0)

Hlučín přehrál v přípravném utkání divizní Albrechtice. Dvakrát se trefil Tóth a jednu branku zaznamenal Martin Hanus, na podzim nejlepší střelec Hlučína. Ăštočník Miroslav Tóth mohl zkompletovat hattrick, ale neproměnil pokutový kop.

FK Ăšstí nad Labem - Modrá 2:0 (1:0)

O branky sedmého týmu druhé Gamrinus ligy se postarali Kříž a Zoubele.

SK Sigma Olomouc B - Karviná 0:1 (0:0)

Třetiligový tým z Karviné byl nad síly Sigmy Olomouc, která podlehla čtvrtému týmu Moravskoslezské fotbalové ligy 0:1.

Mutěnice - Jakubčovice Fotbal 1:0

Svěřenci Güntera Bittengela prohráli na hřišti třetiligových Mutěnic 1:0.