Zpět na » Synot liga » Slavia podepsala smlouvu s Umbrem

Synot liga - Slavia podepsala smlouvu s Umbrem

0

Líbilo se

16.02. - Slavia od 1. března bude mít nového partnera v oblasti sportovního zboží. Tím se místo Adidasu stalo Umbro. Dnes o tom informovaly slávistické klubové stránky.

„Jsme rádi, že se nám podařilo po dlouhém jednání uzavřít ještě před zahájením jarní části sezóny kontrakt, který je pro Slavii skutečně mimořádný,“ uvedl pro klubové stránky generální ředitel Slavie Petr Doležal. „Umbro je sportovní značka celosvětového významu, věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobě úspěšná,“ dodal.

O možné spolupráci Slavie s Umbrem se začalo mluvit na skloňku loňského roku, když po vzájemné dohodě byla ukončena smlouva mezi Slavií a Adidasem. Smlouva však byla podepsána až nyní a již od března tedy bude sešívané oblékat někdo jiný než německý oděvnický gigant mající za symbol tři vodorovné pruhy.

Firma Umbro obléká týmy Celtic, Galatasaray, Alevase, Atlanta Beat, Brescia, Celta Vigo, Cruz Azul, Malaga, Olympiakos, Olympique Lyon, Paranaese, Penarol, Revolution, Santos a Vasco da Gama, dříve oblékala i Chelsea. Obléká i národní týmy Anglie, Irska, Norska a Ĺ védska.

Zkušenosti s Umbrem mají již i české kluby, obléká 1.FC Brno, 1.FC Slovácko, Bohemians Praha 1905, FK Marilu Příbram, FK Mladou Boleslav a druholigový SK Hradec Králové.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/slavia.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články