Zpět na » Synot liga » Lukáš Magera cítí šanci v základu

Synot liga - Lukáš Magera cítí šanci v základu

0

Líbilo se

16.02. - Univerzální fotbalista Baníku Ostrava se v přípravě prosazuje střelecky a svými výkony si říká o základní sestavu v ostravském "A" mužstvu. Konkurence je však velká.

Vysoký hráč, kterému do dvou metrů chybí šest centimetrů, může hrát na pozici jak defenzivního záložníka, tak i útočníka. Ovšem na podzim toho za Baník moc neodehrál. Na místě defenzivního záložníka pravidelně hrává David Bystroň a v útoku většinou nastupovali Střihavka s Varadim.

Po odchodu útočníka Žůrka do Zlína by se mělo zdát, že by měl mít více šancí se prosadit, ale tak jednoduché to nebude. Do "A" týmu Baníku přišel mladík Jiří Böhm, který se v přípravě jeví velmi dobře a na místo útočníka se bude brzy nejspíš tlačit i Tomáš Mičola. Ten závěr podzimu odehrál na levém kraji zálohy za zraněného Petra Tomašáka.

Lukáš Magera však v přípravných zápasech střílí góly, což mu velice pomáhá psychicky. Prosadil se proti HFK Olomouc a také v obou posledních zápasech s Banskou Bystricí a Jakubčovicemi. Samotný čtyřiadvacetiletý hráč tvrdí, že v útoku se cítí přece jen lépe.

Baník Ostrava o víkendu odletí do Turecka. "Sice je moc fajn, že k nám byla zima docela letos vlídná a jsou tady perfektní terény. Nemuseli jsme proto chodit na umělou trávu, kterou hráči v oblibě moc nemají, ale do Turecka se hrozně těšíme. Určitě tam odehrajeme další těžké zápasy a snad tam bude i o trochu tepleji," nechal se slyšet pro ostravský web Magera.

Ještě před tím odehraje Baník zápas se slovenským Sencem. Zápas začíná tuto sobotu v 13:00 a hrát se bude na Městském stadionu ve Vítkovicích.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články