Zpět na » Synot liga » Rychlík na hostování do Bohemians

Synot liga - Rychlík na hostování do Bohemians

0

Líbilo se

15.02. - Do jarní části druholigových bojů zasáhne v zelenobílém dresu Klokanů i Jiří Rychlík. Do pražského klubu odchází na půlroční hostování s následnou možností uplatnění opce na přestup.

Devětadvacetiletý Rychlík trénuje s týmem od středy. Podle přepokladů naskočí do prestižního nedělního utkání se Salzburgem. V zápase oblékne dres s číslem devět.

Kouč Zbyněk Busta oceňuje hráčovu univerzálnost a zároveň zdůraznil přínos pro tým. "Rychlík může nastupovat na levé záloze a určitě by zvládl i post levého obránce. Je to přesně ten typ hráče, který nám může třeba příští rok pomoci do ligy," zhodnotil Busta fotbalistu pro klubové stránky.

Levonohý odchovanec dobříšské kopané má bohaté zkušenosti z nejvyšší české ligy, během kariéry odehrál 172 prvoligových zápasů. V letech 1999-2004 okusil soutež za Příbram, poté hostoval v pražské Slavii. Za rok zamířil do Mladé Boleslavi. Na podzim si vyzkoušel i slovenskou ligu - přestoupil do Ružomberoku. Nyní bude pokoušet štěstí opět v Praze, avšak v barvách druholigových Bohemians.

v l / fc-bohemians.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články