Zpět na » Synot liga » Hochmeister jde hostovat do Olomouce

Synot liga - Hochmeister jde hostovat do Olomouce

0

Líbilo se

15.02. - Zástupci Liberce a Olomouce se dohodli na hostování čtyřiadvacetiletého obránce či záložníka Radka Hochmeistera. Dohoda se uskutečnila po vzájemném přípravném zápase, ve kterém Liberec vyhrál 3:1. Hochmeister by měl hostovat v Olomouci rok.

Po posledních přípravných zápasech, kdy Sigma dostala poměrně hodně gólů od soupeřů z nižších soutěží, se vedení rozhodlo pro posílení obrany. Nakonec přijde Radek Hochmeister z Liberce. Domluveno už je roční hostování. Hochmeister může nastupovat jak na stoperu, tak i na defenzivním záložníkovi. Sigma asi bude mít na jaře zcela novou obranu, přišli také další stopeři René Formánek a Peter Ĺ edivý. A právě tito tři hráči by se měli poprat o dvě místa ve stoperské dvojici. Z béčka se navíc vrátil Martin Hudec.


Hochmeister není prvním novým hráčem v olomoucké kabině. Z dorostu byli do áčka přeřazeni Tomáš Stroupek a Jakub Petr, z Příbrami přišel na přestup René Formánek, z Interu Bratislava Peter Ĺ edivý. V úvodu tohoto týdne byl z béčka do prvního týmu přeřazen Martin Hudec. Sigma chce ještě navíc získat hráče na pravou stranu obrany.


Radek Hochmeister má v lize odehráno 76 zápasů, při nich vstřelil tři góly. Odchovanec Sparty, kde se neprosadil, působil ještě v Jablonci. V Liberci plnil většinou úlohu střídajícího hráče. Do základní sestavy se prosazoval jen těžko. Tuto sezónu nastoupil za Liberec 11x z toho 2x v základní sestavě.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz/sigmafotbal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články