Zpět na » Synot liga » Kam zamíří teplické hvězdy?

Synot liga - Kam zamíří teplické hvězdy?

0

Líbilo se

15.02. - Tomáš Poštulka, Tomáš Hunal a Vlastimil Stožický - to jsou hráči, kteří mají od teplického vedení povolení hledat si angažmá.

Jisté je, že minimálně jaro stráví Tomáš Hunal v Příbrami, kde se dohodl na podmínkách přestupu. Tam se potká se svými spoluhráči z Teplic Emilem Rilkem a Dušanem Tesaříkem, kteří v Příbrami hostují do konce sezóny. Pro Hunala je lepší hrát na jaře první ligu v Příbrami, kde bude hrát sice o záchranu, než půl roku strávit v teplickém béčku. Navíc má od Příbrami příslib, že pokud v létě přijde nabídka ze zahraničí, tak ho pustí.


Tomáš Poštulka stále nemá jasno. Zatím se neobjevila žádná konkrétní nabídka, a tak je docela možné, že jaro stráví v rezervním týmu. Teplice si už za něj našli náhradu, když koupili Tomáše Belice. V týmu jsou ještě Patrik Kolář a Martin Slavík. Poštulkovi a Hunalovi vedení Teplic již dříve oznámilo, že s nimi nepočítá, takže si mohou hledat jiné angažmá.


O Stožického má zájem Jablonec. I samotný hráč by byl nakloněn přestupu do severočeského klubu. Nyní tedy záleží, jak se dohodnou samotné kluby. Stožický odmítl prodloužit smlouvu, a proto ho vedení zařadilo do "B" týmu a na přestupovou listinu.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články