Zpět na » Synot liga » Most je na Kypru

Synot liga - Most je na Kypru

0

Líbilo se

15.02. - V pondělí večer odletěl mostecký tým na Kypr do střediska Ayia Napa. Tam čeká mostecké hráče zátěž v podobě dvou tréninků denně, rehabilitace a celkem tři přípravné zápasy.

Na Kypr odcestovalo šestadvacet hráčů, doma zůstali pouze Jiří Jeslínek, který pro své zranění způsobené v přípravě nestihne začátek ligy, a Patrick Oboya, jemuž vyřizuje klub sportovní vízum.

První zápas odehrál Most dnes proti mistrovi slovenské ligy MFK Ružomberok. Zápas rozhodla branka Adama Brzeziny z 62. minuty hry, který využil kombinace Martina Vozábala a Tomáše Pešíra. Zápas přitom nabídl zajímavou podívanou. "Na toto přípravné období to bylo opravdu kvalitní střetnutí," potvrdil toto tvrzení pro klubové stránky trenér Mostu Zdeněk Ĺ časný. "V první půlce hrál Ružomberok po větru a měl územní převahu. Ale ve druhém poločase jsme hru vyrovnali, dokonce bych řekl, že jsme byli i lepší. Vypracovali jsme si i pár šancí," popsal vývoj zápasu Ĺ časný.

"Včera jsme trénovali dvakrát devadesát minut, proto jsem spokojený, že kluci v té únavě zápas tak dobře zvládli," zhodnotil zápas mostecký trenér.

V sobotu odehraje Most zápas s aktuálně vedoucím týmem polské ligy, GKS Bełchatów. To už by mělo být na Kypru příjemnější počasí, podle předpovědi až šestadvacet stupňů, což bude oproti dnešku kdy fouká vítr, prší a je zima podstatná změna. 21. února se poté Most střetne s domácí Ayia Napou, účastníkem kyperské nejvyšší soutěže.

FK SIAD Most - MFK Ružomberok 1:0 (0:0)
Branka: 62. Brzezina.
Sestava Mostu: Vaniak - Suchý, Hainault, Krejčí, Prášil - Trubila, Vozábal, Schut, Jendruščák - Brzezina, Gašparík. Střídali: Rosendo, Ĺ koda, Pešír, Fleišman.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/fksiadmost.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články