Zpět na » Synot liga » Budějovice posílí Maďar Miski

Synot liga - Budějovice posílí Maďar Miski

0

Líbilo se

14.02. - Zdá se, že České Budějovice konečně našli náhradu za Miroslava Filipka. Tým posílí třiadvacetiletý brankář z maďarského Honvéda Budapešť Zoltán Miski.

Kluby jsou už dohodnuty na jeho půlročním hostování. V případě, že by Miski podával dobré výkony, je možné, že by na Jihu Čech zůstal na přestup. Za České Budějovice odehrál již jeden přípravný zápas s Třeboní, ve kterém dostal dva góly. Budějovice ho ale nakonec vyhráli díky gólům Černého, Táborského, Poborského a Hrbáče 4:2. Na počátku ho přitom zkoušela pražská Sparta.


Trenér Jihočechů František Cipro již dlouho hledal náhradu za Filipka. Postupně zkoušel Slováky Martina Lipčáka z Trnavy a Jána Muchu z Plzně. Oba se neprosadili. Nahradit Miroslava Filipka bude klíčové pro jarní část, protože odchytal všech sedmnáct ligových zápasů. Krýt záda Miskimu byl měl čtyřiadvacetiletý Zdeněk Křížek, který teprve čeká na premiéru v lize. Křížek dělal dvojku Filipkovi již na podzim.


Miski je zatím vlastně jedinou pořádnou posilou. Pro Budějovice klíčový Volešák nakonec zůstal ještě půl roku hostovat. Z hostování Příbrami se ještě vrátil Martin Leština, který ale hned putoval do Béčka. Tým opustili Jeslínek, Baláž a Svátek, kteří se vrátili do svých klubů, dále pak již zmiňovaný Miroslav Filipko, který přestoupil do Soluně.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články