Zpět na » Synot liga » Do Jihlavy přichází na půlroční hostování Ditrich

Synot liga - Do Jihlavy přichází na půlroční hostování Ditrich

0

Líbilo se

13.02. - Defenzivní záložník Radim Ditrich odehraje jarní část tohoto roku na Vysočině. Do Jihlavy přichází na hostování z Tescomy Zlín.

Zlín posílá Ditricha na hostování, aby se hráč lépe připravil na první ligu a získal další zkušenosti s herní praxí v profesionálním fotbale.

Defenzivní fotbalista, který může hrát i na pozici stopera, byl v Jihlavě čtrnáct dní na testech. S týmem absolvoval týdenní soustředění v Nymburku. Samotnému hráči přesun do druholigového týmu vůbec nevadí: "Jedná se o ambiciózní celek, jenž chce postoupit do nejvyšší soutěže. Je zde spousta zkušených a exligových fotbalistů. Určitě se nejedná o slabé mužstvo. I z tohoto důvodu jsem s hostováním v Jihlavě souhlasil, protože mám záruku, že se zde bude hrát kvalitní kopaná a až do posledního zápasu bude o co bojovat," řekl Ditrich.

Ditrich by chtěl na Vysočině pravidelně hrát a pomoct klubu k postupu do nejvyšší soutěže. Ditrichový se líbí i celkový chod v klubu. Hodně mu připomíná jeho mateřský Zlín, zamlouvá se mu také atmosféra v kabině a ambicióznost klubu, ve kterém může v blízké době dojít k rekonstrukci dalších části stadionu.

Talentovaný fotbalista odehrál na podzim za Tescomu čtyři soutěžní utkání.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články