Zpět na » Synot liga » Slovácko v přípravě prohrálo zatím jen dvakrát

Synot liga - Slovácko v přípravě prohrálo zatím jen dvakrát

0

Líbilo se

13.02. - Zdá se, že se ve fotbalovém Slovácku začíná blýskat na lepší časy. V probíhající zimní přípravě si z deseti zápasů připsali pouze dvě porážky.

Největší úspěch si fotbalové Slovácko připsalo v zimní fotbalové lize - Tipsport cupu. Na tomto turnaji to dotáhli až do finále, kde na penalty porazili Bohemians. Výborně si však poradili se svými soupeři v základní skupině, když porazili postupně Zlín, Olomouc, Artmedii Bratislava a Brno. V těchto čtyřech utkáních se fotbalisté zlepšili především v útoku, když nastříleli 11 gólů.


V pražském semifinále a finále si Slovácko připsalo jen remízy. Obě utkání ale dokázalo dotáhnout do vítězného konce, když pokaždé s přehledem vyhrálo penaltový rozstřel. Nejlepší střelec turnaje Robert Zeher uvedl, že za podzimem udělali tlustou čáru, a budou připraveni se po neúspěšném podzimu porvat o záchranu.


Největší problémy mělo Slovácko v probíhající přípravě se slovenskými týmy. Jediné porážky v přípravě mu uštědřili fotbalisté Dubnice a Ružomberoka. Třetí utkání s Trenčínem skončilo bez branek. V současné době je tým na soustředění ve Zlatých Moravcích, kde se utká s domácím týmem a Admirou Vídeň.


V probíhající zimní přípravě má Slovácko bilanci 5 výher, 3 remízy (z toho 2 s Teplicemi a Mladou Boleslaví na Tipsport cupu, kde dokázali zvítězit po penaltách) a 2 prohry při skóre 14:8. Tato bilance je však zarážející, protože do týmu přišel jen teplický Zdeněk Koukal. Tým zatím počítá jen odchody, když tým opustili Vozábal (Most), Vrána (Brno - ukončení hostování), Sowunmi (rozvázání smlouvy), Dragoun, J. Mareš (oba Teplice - ukončení hostování), Róth (Plzeň) a Malcharek (Plzeň).

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články