Zpět na » Synot liga » Jakubčovice zatím s třemi posilami

Synot liga - Jakubčovice zatím s třemi posilami

0

Líbilo se

11.02. - Nový trenér Jakubčovic Günter Bittengel přivítal během zimní přestávky ve svém týmu tři nové tváře. Opačnou stranou putoval prozatím pouze jeden hráč.

Konkurenci na postu brankáře vytvoří v jakubčovickém týmu dvaatřicetiletý Ĺ tefan Kollár, jenž přichází ze slovenské Artmedie Bratislava. Kollár podepsal v Jakubčovicích smlouvu na jeden rok. Další posilou je záložník Jan Vondra, který doposud působil v rezervě pražské Sparty.

Obranné řady čtvrtého celku druholigové tabulky posílí zkušený osmadvacetiletý obránce Ivo Krajčovič, který na podzim oblékal dres Sigmy Olomouc. V hanáckém klubu odehrál dvě utkání za prvoligový A tým a v osmi zápasech nastoupil za rezervu hrající druhou nejvyšší soutěž. Zajímavostí je, že ve svých osmi startech za druholigový B tým obdržel šest žlutých karet.

Sportovní manažer Jakubčovic Oldřich Jakubek potvrdil zájem klubu o útočníka Jablonce Ladislava Grubhofera. Dvaadvacetiletý útočník je sice na soupisce A týmu Jablonce, ale v této sezoně nastupoval pouze za třetiligovou rezervu, kde v osmi zápasech vstřelil jednu branku. Do Dolního Benešova putuje z Jakubčovic obránce Michal Jurč.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články